Yamaha rx-v430rds + dvd s 530

wombat193

Member
Sprzedam jak w tytule, komplecik Ampli i odtwarzacz Yamahy, wszystko w stanie gabinetowym, w 100% sprawne, z pilota folię ściągnąłem dopiero misiąc temu, czyli była naklejona ponad 8 lat :grin:.
Wszystkie inne informacje na prv. Nie mam niesety kartonów, więc odbiór najlepiej osobisty.
Cenka....550 zł.
 

wombat193

Member
Obniżka ceny do 450 pln....




Sprzedam jak w tytule, komplecik Ampli i odtwarzacz Yamahy, wszystko w stanie gabinetowym, w 100% sprawne, z pilota folię ściągnąłem dopiero misiąc temu, czyli była naklejona ponad 8 lat :grin:.
Wszystkie inne informacje na prv. Nie mam niesety kartonów, więc odbiór najlepiej osobisty.
Cenka....550 zł.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Łezka się w oku kręci:) Ja w tym roku też sprzedałem Yamahę 430 RDS po 7 latach użytkowania, a kupowałem też jako używany. Dobry i mocny sprzęcior. Po tylu latach chodził bez żadnej awarii, wszystko działało na 100%. Teraz już chyba takich nie robią. A najlepsze jest to że przy kręceniu potencjometrem była głośniejsza mimo zadeklarowanej mniejszej mocy od teraźniejszego Onkyo 608. Fakt że nie ma dekoderów HD ,bajerów i innych udogodnień ale jak ktoś szuka taniego amplitunera to ze swojej strony polecam
 

wombat193

Member
ot i darmowa reklama. Faktem jest, że potencjometr potrafi się "ślizgać", ale z pilota wszystko działa na 100% ! Nic tylko czeka na nowego i zadowolonego właściciela :)
 
Do góry