Yamaha czy Bose

rysiul86

New member
Witam kolegów forumowiczów, od dłuzszego czasu poszukuje fajnego zestawu audio pod 32" telewizor, po dłuższych poszukiwaniach i przemyśleniach wybrałem dwa systemy:
- BOSE Cinemate GS series II,
- Yamaha YST-S401

Mogę prosić o jakieś opinie na temat tych dwóch systemów, oraz propozycje który z nich byłby lepszy?

Zastanawiam się jeszcze na Cambridge MINX 212, cenowo to ta sama półka co Bose które z tych dwóch byście doradzali?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Zdecydowanie Bose, ale rozwaz tez dwa inne produkty Philips Fidelio 9100 lub Harman Kardon Sabre.
 

rysiul86

New member
Philips jakoś mnie nie przekonuje, to rozłączanie i złączanie fajna nowinka ale po pewnym czasie zacznie to wkurzać, zresztą i tak nie mam gdzie ich rozstawić :p Harman Kardon jest naprawde dobrym systemem ale jednak za drogi, szukam małego wydajnego systemu do 2.000, pokój ma wymiary 4x3 a szafka pod TV ma 80 cm szerokości (stąd zainteresowanie Yamaha YHT-S401)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fidelio na porównaniu z Bose wg mnie wypadł bardzo korzystnie. Powiedziałbym że lepiej. Szczęście, że inni mieli podobne zdanie.
Ja bym został z Fidelio HTL 9100
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-d...-bezprzewodowego-test-otwarty.html#post947727
Mam w domu już i powiem że super sprawa.
Powiem więcej naprawdę sporo osób z forum kupiło już ten model i mają podobne oceny.... jest extra !
Napisz na PW - bo jest specjalna oferta dla niebieskich członków forum.
 

collider

New member
Bez reklam
Philips jakoś mnie nie przekonuje, to rozłączanie i złączanie fajna nowinka ale po pewnym czasie zacznie to wkurzać, zresztą i tak nie mam gdzie ich rozstawić :p Harman Kardon jest naprawde dobrym systemem ale jednak za drogi, szukam małego wydajnego systemu do 2.000, pokój ma wymiary 4x3 a szafka pod TV ma 80 cm szerokości (stąd zainteresowanie Yamaha YHT-S401)

Yamaha niestety w tym towarzystwie wypada blado. Wiem, jest przybajerzona i pewnie dlatego kusi. Ja jednak sugerowalbym wybrac ci cos innego jezeli zalezy ci na dzwieku. Obejrzyj tez Pioneer SBX N700.
 

rysiul86

New member
Philips wydaje sie być całkiem oki, ale i tak nie mam gdzie go rozstawić złączony ma ponad 100 cm. Zresztą coraz bardziej jedziemy z ceną do góry z 2 tysi prze 2,5 zrobiło się już 2,7 :)
Buszując po internecie znalazłem ofertę na soundbar Energy Power Bar + Pioner VSX-323 PIONEER VSX-323 + ENERGY POWER BAR SOUNDBAR jest to coś warte?
 

bielikk

New member
Bez reklam
No nie zgodzę się że Yamaha wypada blado, słuchałem to urządzenie u znajomego i dźwięk jest naprawdę dobry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Głośniki masz bezprzewodowe i możesz położyć w dowolnym miejscu, np. na kanapie za głową.
Ale jakość to jest to !!!
 

rysiul86

New member
kiki wszystko ładnie, wszystko pięknie, ale przeglądam forum i coś mam wrażenie, że polecanie tego Philipsa Fidelio to zorganizowana akcja sprzedażowo marketingowa :p
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Philips jest świetny - jeśli cena się nie liczy możesz śmiało brać.
Z yamahy akurat nie interesował bym się modelami 201/401, a YSP1400 - to naprawdę brzmi czysto i z głębią.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
kiki wszystko ładnie, wszystko pięknie, ale przeglądam forum i coś mam wrażenie, że polecanie tego Philipsa Fidelio to zorganizowana akcja sprzedażowo marketingowa :p
Nikt Ci tego na chama nie wciska :) nie przesadzaj, co niektórzy wyżej zwracają na ten model Twoją uwagę i decyzję musisz podjąć sam lub podjechać do sklepu i posłuchać/obejrzeć.
 
Do góry