xbox360, dziwne zachowanie pod różnymi telewizorami

zydoslav

New member
No cóż, wybierając TV nie spodziewałem się, że mogę mieć jakiekolwiek problemy przy podłączeniu do niego konsoli ;) kabel pewno nie, bo na dwóch różnych sprawdziłem i było dokładnie to samo. Dzięki Ci bardzo za pomoc i poświęcony czas, w końcu trafił mi się ktoś, kto sensownie doradził. Przetestuję przy czasie, czy będzie działać w 100% płynnie przez kilka meczów, najwyżej będę tu jeszcze płakał, jak coś znów się wykrzaczy. Dzięki!
 

maxan

New member
Bez reklam
Wyłącz wszystkie wspomagasze w tv i powinno dzialac bez zarzutu .... masz coś takiego jak tryb: standard/film/gra - wybierz 'gra' (pilotem av mode) u kolegi pomogło do tego input lag sie zmniejszyl ( w sumie kolega wyżej chyba to samo polecił), dodatkowo racze x360 podłączyć pod hdmi1/DVI
 

zydoslav

New member
Przetestowałem w ustawieniu 720p, ale dało się zauważyć jeszcze zwolnienia podczas gry. Włączyłem potem na 1080i, no i wygląda na to, że wszystko działa już płynnie i bez żadnego zwalniania ;) Mam niby podpiętego xboxa pod hdmi2, tryb obrazu sobie od razu ustawiłem na grę. Przepiąć pod hdmi1 pewnie nie zaszkodzi, w każdym razie wygląda na to, że wszystko działa już poprawnie ;) jeszcze raz dzięki za pomoc.
 

maxan

New member
Bez reklam
wiesz gry najlepiej wygladają w 1080p ew 720p, na 1080i już jest strata w grafice ;) podepnij pod hdmi1 i zobacz czy cos sie zmienilo ... dziwna sytuacja ...
 

zydoslav

New member
Pod HDMI1 próbowałem podpinać jeszcze jak miałem ustawione 1080p i gra się przycinała, ale niestety nic to nie dało. Tak samo było też pod HDMI3.
 

zydoslav

New member
Nikomu się nic nie nasunęło odnośnie tego problemu? Tzn. co zrobić, żeby gry działały płynnie w 1080p? Bo nadal męczę w 1080i, pisałem maile do obsługi technicznej LG, ale zadają jakieś bezsensowne pytania, każą przywracać ustawienia fabryczne, aktualizować oprogramowanie, mimo, ze piszę im, że jest aktualne, i takie tam... Wymieniałem z gościem z ich obsługi maile przez kilkanaście dni i nie pomogli mi w ogóle :)
 
Do góry