xbox S-Onkyo 636-philips 65pus8602 brak 4k

kubecki

New member
Witam wsztystkich jak w temacie mam problem z uzyskaniem 4k przez onkyo 636, podłączyłem xbox s do onkyo 636 hdmi hdcp 2.2 z onkyo hdmi out 2.2 hdmi do philips 65 i jak sprawdzam w ustawieniach na onkyo to mam na wejsciu 4k a na wyjsciu Full Hd 60 klatek dodam ze kable 4k z obsługa 2.2 high speed. i nie mam też hdr przez ampli

Jak podłącze xa bezposrednio do tv wszystko jest 4k hdr tylko zaś nie mam atmosa w ampli po optyku z tv nie puszcza atmosa, czytałem coś o zwrotnym hdmi arc w tv go mam ale w ampli chyba nie

wyczytałem ze sa jakies rozdzielacze hdmi zeby jeden puscic do tv drugi do ampli czy to pomoze?

wydaje mi sie ze ogólnie problem jest w onkyo z tym wyjsciem hdmi 4k bo w menu mam ustawione main out i tam wybrane 4k a nie działa dodam ze jestem trochę zielony w te klocki dziękuje za kazda sugestie
 

dawidb3

New member
@kubecki udało Ci się rozwiązać ten problem? Mam praktycznie to samo z Onkyo 686 i PS4 pro. Ampli nie puszcza sygnału HDR, z 4K nie ma problemu.
 

WSE

New member
Miałem ten sam problem .
Onkyo 656 , Xbox One X , PS4 Pro , TCL X2 .

U mnie okazała sie wazna kolejnosc właczania urzadzen . Pierwsze konsole nie od razu lecz po krotkiej chwili właczany amplituner dopiero TV ( przełaczenie działajacego juz wczesniej z telewizji na odpowiednie wejscie HDMI) .
Zeby było smieszniej ampli mam podłaczone pod TV 2 przewodami main + sub a xboxa telewizor z ampli widzi pod wejsciem HDMI 1 (arc) natomiast PS4 widziane jest pod HDMI2
 
Do góry