Wzmacniacz stereo do MA RS8

soplus

Active member
Bez reklam
Witam

Przymierzam się do kupna wzmacniacza stereo (używka do 600PLN). Chcę go podpiąć do MARS8, do górnych gniazd, do dolnych podpięty jest AVR255 od kina. Jako CD chodzi Harman HD980. Co polecacie w tej niewygórowanej cenie? Może Harman HK6600? No i czy takie podlączenie 2 wzmacniaczy do pary kolumn ma rację bytu?
 

soplus

Active member
Bez reklam
Trudno będzie coś załatwić do odsłuchu na RS8, w sklepach ich nie ma, raczej będę brał w "ciemno". Jakieś inne propozycje? Może Rotel?
 
Ostatnia edycja:

soplus

Active member
Bez reklam
I jeszcze jedno pytanie, czy będzie duża różnica w jakości dźwięku pomiędzy AVR255 a starszym wzmakiem stereo za 600-800 PLN?
 

don111

Banned
będzie duża różnica nawet z takim za 300zł, ważne tylko żeby był sprawny
Rotele generalnie brzmią sucho i ostro, choć dokładnie na górze i ze sporą dynamiką
do MA (co prawda serii Bronze ale i tak mają sporo wspólnego) polecam coś z Sansui (mam dwa i obydwa brzmią super w tym połaczeniu), ewentualnie jeden model harmana - HK 680
 

Dante32

New member
Z racji tego ze MA gra jak zawsze dosc agresywnie gora i ma szybki dosc twardy bas to polecam cos z NADa - najlepiej model C355 lub C356 lub wyzej. Ladnie zbalansuje to ewentualne niedociagniecia tych kolumn. Przy mniejszym budzecie moze byc tansza wersja marki NAD.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Trudno będzie coś załatwić do odsłuchu na RS8, w sklepach ich nie ma, raczej będę brał w "ciemno". Jakieś inne propozycje? Może Rotel?
ja jezdzilem z glosnikami

Z racji tego ze MA gra jak zawsze dosc agresywnie gora i ma szybki dosc twardy bas to polecam cos z NADa - najlepiej model C355 lub C356 lub wyzej. Ladnie zbalansuje to ewentualne niedociagniecia tych kolumn. Przy mniejszym budzecie moze byc tansza wersja marki NAD.

i wtenczas polecam poduszke do spania, bo ja przycilem komara przy tanim NADzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry