Wzmacniacz lub Amplituner do Altusów 110 za ok. 200zł

Davidson

New member
Witam, jestem w temacie zielony i nie wiem jaki wzmacniacz wybrać do oryginalnych Altusów 110'tek.
Otrzymałem propozycję kupienia wzmacniacz Technics SU-V500 + cd technics za 200zł. Z początku spodobało mi się to, rzekomo dobry wzmacniacz technics klasy A, gdy zajrzałem na internet przeczytałem sporo negatywnych opinii na jego temat. Wspominam że się nie znam lecz gdzieś przeczytałem że ma on około 2x40 mocy przy 8omach, co w porównaniu do amplitunera tej samej marki jest małą mocą.

Poszukiwania przerzuciły się na Amplitunery, na oko poszły modele:
- Technics SA-AX140
- Technics SA-EX140
- Technics SA-EX100
- Technics SA-EX120
- Techincs SA-GX180
- Technics SA-GX230

[...] których średnia moc na kanał wynosi około 80w przy 8omach.

Pytam: Który amplituner lub może wzmacniacz będzie najlepszym wyborem w kategorii cenowej do 200zł (+ewentualnie przesyłka), nie musicie wybierać z tych co wymieniłem możecie podać inne modele. Dodam że moja uwagę przykuwa Technics, a bardziej jego wygląd pasujący do mojego pokoju.

Proszę o pomoc, oraz Pozdrawiam - Davidson.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja jeszcze dodam, żeby mocą się zbytnio nie sugerować. Chyba że masz duży salon? U mnie jest 2x50W i może z dwa razy kiedyś dałem na połowę głośność. Lepiej kupić dobry i markowy wzmak co ma mniej mocy, niż jakieś badziewie mające na papierku dużo więcej.
 

rupert9

New member
Witam
Ja mam altusy 110 i ampituner Techincs SA-GX180 i bardzo dobrze to gra. I właśnie miesiąc temu kupiełm onkyo 616 a tego techniksa mam na sprzedanie. jak był byś zainteresowany to napisz.
 
Do góry