[Wymiana TV] LCD 32" na ... budżet 2200-2500zł

winner4

New member
Witam!

Jestem aktualnie nastawiony na zmianę TV, który wykorzystuję głównie (95%) do PS3. Oto moje preferencje:

odległość od ekranu? od 1m (gra na kierownicy) do 3,5m - większość czasu spędzanego przed TV
jak słońce świeci w pokoju? duże okna, a pokój od strony południowej więc w pokoju ogólnie jest bardzo jasno, aczkolwiek praktycznie cały czas rozwinięte są rolety więc w pokoju jest raczej ciemniej
Jak duży jest pokój ? 4/5m + skos
jaki masz obecnie telewizor? Samsung LE32 B450 - jestem zadowolony, aczkolwiek pasowałby mi większy
jakie programy najczęściej oglądasz? Głównie gram na PS3.
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem? Głównie po południu i w nocy.
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ? Po ciemku
wolisz obraz ostry czy łagodny ? Hmm... wyrazisty
matryca błyszcząca czy matowa? Chyba obojętne.
preferowana wielkość telewizora? 40<
preferowana marka ? brak
czego nie lubisz w telewizorach? -
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3, ewentualnie SB Extigy + Logitech X-540
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 95% PS3
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? lekko pod kątem, aczkolwiek często lekko go przekręcem
czy ważne jest wifi ? nie
czy będziesz korzystać z widgetów ? raczej nie
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? Nie koniecznie
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? Nie koniecznie
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? Nie koniecznie
ma mieć 3D ? Nie koniecznie
ma mieć slot na karty SD ? Nie koniecznie
ma mieć tuner DVB-S ? Nie koniecznie
jaki masz sygnał ? TV Cyfrowa z dekoderem HD
ile programów HD ? kilka
ma stać czy wisieć ? stać, plusem może być obrotowa podstawa (to nie jest niezbędne)
jaka klasa cenowa ? do 2,2 ewentualnie jeśli to konieczne (warto dołożyć) to 2,5 tyś zł

Prosiłbym serdecznie o wsparcie. Z góry dziękuję.
 

winner4

New member
No właśnie a co sądzicie o TV, który kolega wyżej zaproponował. Testowałeś może kiki ten telewizor i mógłbyś się wypowiedzieć? Zastanawiam się czy by nie dopłacić trochę i właśnie jego nie wziąć. Ma 3D i okularki w zestawie, no i rozmiar by mi pasował. Ciekawy jestem tylko jak z jakością obrazu i imput lagiem. Jest ktoś kto posiada ten TV i mógłby się wypowiedzieć?
 

Damixsat

New member
Ja wybrałbym pomiędzy modelami Panasonic 42E30 a Sharp 40 LE 630. Parametry podobne,pozostaje tylko wybór firmy do której masz przekonanie.
 
Do góry