Wymiana sprzętu z budżetem +/- 10 tyś. bez kabli

bebza

Member
Cześć,

Dawno nie pisałem (czytam w miarę na bieżąco, ale potrzebuję pomocy w wyborze lub zawężeniu poszukiwań. Chyba nie znalazłem podobnego tematu, więc ...
Aktualnie mam KD na Denonie AVR3313 plus set 5.1 B&W. Niestety w związku ze zmianą aranżacji pokoju mam mega problem z okablowaniem. Za cholerę nie mam tego jak ukryć / schować, a kable latające luzem po podłodze już wywołały 2 awantury z żoną. Muszę niestety pewnie wymienić sprzęt. Ostatecznością jest jakaś porządna belka (nawet coś w stylu Devialet Dione chociaż cena kosmos, lub coś w stylu Teufel Cinebar Trios Surround 5.1 Set L), ale nie ukrywam, że zależy mi też na przyzwoitym stereo. Podpowiedzcie proszę jakiś zestaw bezprzewodowy (oczywiście chodzi o tył i sub'a), który da radę też do muzy. Muza i KD u mnie tak 50% na 50%. A może da się zrobić jakiś upgrade do mojego ampli, żeby podłączyć coś bez kabli? Tyne mogą być zasilane 230 - to akurat do ogarnięcia. Zakładam, że za swój sprzęt dostanę jeszcze parę PLN, coś dołożę, więc budżet chyba przyzwoity? Oczywiście jak będzie coś poniżej 10 tyś, to rewelacja - zabiorę żonę w ramach pojednania na dobrą kolację :)

Pozdrawiam,
beza
 

bebza

Member
3500 papiera zielonego to nawet nie taki straszny dramat, ale jak to kupić... dopiero przedsprzedaż, dojdzie jeszcze koszt wysyłki i cło, albo przez pierwsze miechy będzie tylko w Stanach. POza tym w tej cenie to pewnie znajdę fachowca, co mi wykuje ściany i pochowa kable :)
A o tym Devialet Dione ktoś coś?
Znalazłem pośrednie rozwiazanie w postaci systemu systemu REARSTATION TX, ewentualnie Surround Anywhere 221Marmitek. To pozwoli na zostawienie sprzęty w takim układzie jak jest ALE! Niestety jak zacząłem szukać, to już przy okazji naszła mnie chyba chęć wymianach nagłośnienia....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja mam Sennheiser AMBEO Soundbar Max i jest miazga :grin:
A tak bardziej serio,to ciekawy jestem,co oni tam tak zachwalają...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ależ Wy się rozdrabniacie, Bang&Olufsen Beosound Theatre
Cena spoko, 3200 zł x 10 :D
 

bebza

Member
Nie no.... tyle to nie... chyba, że ten Silver OAK za 36 000, ale jest niedostępny. Pewnie była na niego promka w Biedronce :)

Chwilowo temat nieaktualny - kupiłem Marmitek"a Surround Anywhere 221. Jak przyjdzie, to potestuję to ustrojstwo - jak się sprawdzi, to zostanie klasyczne KD z normalnymi głośnikami. Jak się okaże, że lipa będę temat drążył dalej.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Do góry