Wymiana Sennheiser HD555 na AKG K240MKII

Vex

Member
Bez reklam
Mam pytanie czy jest sens wymieniać ww. senki na akg ? W obecnych słuchawkach brakuje mi trochę basu poza tym jest wszystko ok i są bardzo wygodne. Pytanie jak w tej kwestii wypadają wspomniane akg ? Nie chciałbym, żeby kosztem basu zatraciła się góra pasma. Słuchawki muszą być wokół-uszne otwarte lub półotwarte. Generalnie szukam słuchawek w okolicy 400 zł.

EDIT: Dziś znalazłem ofertę na te słuchawki za 436 zł w muzyczny.pl jak zadzwoniłem dopytać o ofertę i gwarancje producenta to wszystko potwierdzili. Wchodzę na stronę, żeby zamówić, a tam 499 zł...
 
Ostatnia edycja:

Vex

Member
Bez reklam
Od dziś posiadam AKG K240MKII i mają wszystko to czego oczekiwałem, a nawet więcej :) Względem HD555 szersza scena, niżej schodzący bas (nie wiem jak to wyrazić w słowach, ale w HD555 on jest taki bardziej punktowy tak jakby coś "pykało" względem tego co jest w AKG). Miło usłyszeć nowe dźwięki, w utworach, które wydawać by się mogło, że zna się na pamięć, a tu taka niespodzianka :) Pisze, bo może ktoś też będzie szukał porównania względem Senków więc znajdzie tutaj coś ode mnie.
 
Do góry