wymiana denon AVR 3808

wadus

Member
Czesc,

mam taki set up Avr 3808 + 5.1 Monitor audio seria RS

Amplituner fajny i choc bardzo leciwy ale made in Japan i gra przyjemnie.

Ale po wymianie tv na QLEDa pokazuje, ze jest cokolwiek stary i brakuje mi w nim HDMI ARC a ciagle przelaczanie na kabel optyczny jest co najmniej upierdliwe.


od 10 lat juz nie mam czasu na sledzenie nowinek technicznych wiec czy ktos moglby polecic mi jakis amplituner AV z tym HDMI ARC ale tez aby dobrze prowadzil MA RS ?

Do tej pory gustowalem w Denonie ale HK tez mi sie kiedys podobal innych marek jakos nie bralem pod uwage bo nie mialem czasu na odsluchy.
 

arktomas1

New member
Cześć, szczerze polecam NAD-a 758v3i. MIałem najpierw Denona 2308, potem Marantza 5011 a od 8 miesięcy mam włąśnie NADa. Nie spodziewałem się takiej różnicy, na + oczywiście. Myślałem, że pownienem się zająć kolumnami przede wszystkim, ale wystarczyła zmiana ampli.
Mam Monitor Audio RX6 (przody) reszta to też MA ale z serii Bronze.

Jeśli jesteś z okolic Śląska i Zagłębia to zapraszam na odsłuch:)

Pozdrawiam
 

wadus

Member
Cześć, szczerze polecam NAD-a 758v3i. MIałem najpierw Denona 2308, potem Marantza 5011 a od 8 miesięcy mam włąśnie NADa. Nie spodziewałem się takiej różnicy, na + oczywiście. Myślałem, że pownienem się zająć kolumnami przede wszystkim, ale wystarczyła zmiana ampli.
Mam Monitor Audio RX6 (przody) reszta to też MA ale z serii Bronze.

Jeśli jesteś z okolic Śląska i Zagłębia to zapraszam na odsłuch:)

Pozdrawiam

Hej,

niestety jestem z Polski środkowej ;) ale dzieki za sugestie bo to konkret i napewno poczytam o tym modelu i jak gdzies namierze to poslucham. Moj denon tez zaczyna miec zimne luty trzeba go rozkrecic czasami w glosnosci na 80% i wiecej wtedy zatrybia i sobie gra potem jak trzeba.

Robilem mebel pod niego wiec mam nadzieje ze ten NAD bedzie mial podobne wymiary ;) to w sumie tez warunek konieczny :)
 
Do góry