Wybór wzmacniacza pomiędzy 6 modelami

kaziu106

Member
Jako, że sprzedałem swój wzmacniacz i chce na dniach kupić następny mam 5 typów, które pojawiły się w ofercie używek.
1. Roksan Kandy K2 cena 2800
2. Creek Evolution 50A cena 2200
3. Atoll IN 100 cena 3050
4. Denon PMA 1510 AE cena 2600
5. Music Hall a35.2 cena 2300
6. Marantz Ki Lite cena 2600
Wszystkie ww. wzmacniacze ( poza Marantzem ) są jeszcze na gwarancji.
Mam pytanie do forumowiczów, którzy mieli styczność z ww. wzmakami o ich krótka na podstawie własnych odczuć charakterystykę. Dzięki Pawel_Sz85 coś już wiem o MH 35.2. Wiem, że odsłuch to podstawa ale kupuje używkę i nie za bardzo mam możliwość odsłuchu u siebie. Muzyka jakiej słucham jest zróżnicowana od kawałków Dżemu po Queen, a na disco i pop kończąc. Sprzęt do którego bedzie podpięty wzmak to kolumny Pylon Pearl 25, dac Fiio D03 spiety z Blu LG. Na zmianę daca przyjdzie jeszcze czas ale to jak dozbieram fundusze. Dac ze wzmakiem będzie połączony RCA Wirewold Luna 7 ( ew. mogę zamienić na *********************ę Purple Rain ( spięty aktualnie z dekoderem nc+). Oczekuję wyrównanego tonalnie brzmienia z dobrą podstawą basową i wypełniona średnicą. Wszystko może grać delikatnie ocieplone. Moje kolumny nie są zbyt rozdzielcze na górze więc ważne aby wzmacniacz nie dawał wysokimi tonami po uszach. Pozdro i z góry dzieki za odpowiedzi!
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Creek to świetna minimalistyczna konstrukcja .Trudno zarzucić cokolwiek temu wzmacniaczowi ,skrzydła rozwinie w przypadku droższych kolumn więc niejako jest to inwestycja na przyszłość .Podobnie Atoll duży muzykalny dźwięk z lekkim ociepleniem ,dużym plusem tego wzmacniacza jest konstrukcja, to pełne dual-mono
Music Hall to też kawał porządnego sprzętu ,miałem okazję słuchać innego modelu urzekła mnie przestrzeń dźwięk z łatwością odrywał się od kolumn .Do "łomotu" ten sprzęt się nie nadaje ,więc jeżeli priorytetem jest mocniejsze granie ,ale w dobrym tego słowa znaczeniu lepiej wybrać Denona lub Marantza .

Gdybym sam miał wybierać pod uwagę wziąłbym Creek ,Music Hall ,Atoll
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciężko będzie Kaziu wskazać jednego faworyta bo wybrałeś bardzo dobre wzmacniacze. Ja na pewno do mojego MH zestawiłbym K2 i IN100. Może kiedyś będzie okazja ich posłuchać.
 
Do góry