Wybór TV Oled

Ziuket

New member
Cześć,

Stoję przed wyborem nowego telewizora do salonu docelowo ma mieć 65 cali. Po przeczesaniu Internetu wzdłuż i wszerz wybór padł na dwa modele LG i Philipsa.
LG C31/32 lub Philips 718
Proszę o opinie znawców tematu bądź użytkowników wymienionych modeli, co mogłem w internecie wyszukać to już wyszukałem, po czym już sam nie wiem który z nich wybrać.

Na TV nie będzie padało bezpośrednio dużo światła dziennego, filmy jak już oglądam to wieczorami lub w nocy jedynie streamingi HBO, Netflix itp, sporadycznie granie na Xbox. Telewizor będzie wisiał na ścianie na płycie więc mogę dać sobie leda za TV także ambilight nie jest jakąś mocną kartą przetargową.

Jeśli potrzeba więcej informacji to dajcie znać i z góry dziękuję za pomoc.

Ps widziałem już czytając forum że są jakieś zniżki dla forumowiczów, ktoś może mi powiedzieć jak to działa ?

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo dobrze wybrałeś.
Właśnie masz specjalną ofertę dla członków forum.
W klasie cenowej to najlepsza jakość obrazu .
  • LG 65c31 za 6600 zł
  • Philips 65Oled718 za 6800 zł
Dla członków forum dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
Philips ma większe możliwości, ambilight też robi świetną robotę.
Tu masz system otwarty i dzięki temu więcej aplikacji oraz zabezpieczenie anty burn in.
 

Ziuket

New member
Bardzo dobrze wybrałeś.
Właśnie masz specjalną ofertę dla członków forum.
W klasie cenowej to najlepsza jakość obrazu .
  • LG 65c31 za 6600 zł
  • Philips 65Oled718 za 6800 zł
Dla członków forum dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
Philips ma większe możliwości, ambilight też robi świetną robotę.
Tu masz system otwarty i dzięki temu więcej aplikacji oraz zabezpieczenie anty burn in.
Dzięki za odpowiedź, a powiedz mi proszę gdzie kupić taki tv w tej cenie i co zawiera pakiet tych gratisów ?

Mam jescze jedno pytanie jak duża jest różnica do modelów z lat poprzednich ? Bo widziałem że można takie kupić już nawet za 4-5k ?
 
Do góry