wybór TV 3D 40-42"

mervel

New member
witam,
planuję wymienić moją Bravię 32" na coś większego z efektem 3D i generalnie praktycznie zdecydowałem się na Panasonica TX L42ET5. znalazłem go za 2627zł z darmową przesyłką kurierską.
Uważacie że warto ?
może jakiś ewentualnie inny model ?
Myślałem czy ewentualnie nie kupić może nawet większego bez 3D, ale raczej ceny nie są niższe a bajer w postaci 3D jednak chyba warto mieć by czasem obejrzeć mecz czy jakiś film ;)

szukałem do 3 tysi.
pozdro

edit:
ciekawił mnie jeszcze jeden fakt: podane jest że tv ten posiada 'przeglądarkę internetową', natomiast z tego co udało mi się dowiedzieć to jest to jedynie dostęp do wybranych jakby widgetów. pełna przeglądarka to nie jest by śmigać po każdej stronie.
co ciekawe napisałem nawet do supportu Panasonica i pani mi odpisała :
"Uprzejmie informujemy, że Pański model telewizora posiada dostęp do wybranych serwisów internetowych."
co wg mnie jest mega wymijającą odpowiedzią ;]
 
Ostatnia edycja:

mervel

New member
widzę że nie bardzo jest ktoś chętny do podpowiedzi ;)
mimo to nadal liczę na pomoc.
byłem dziś zobaczyć w rtv euro tego Panasonica i prezentuje się ładnie... zmartwiła mnie jednak jedna rzecz- gość sprzedający bardziej polecał w tej samej cenie LG bo jak twierdził "w panasonicu matryca jest szara i słabo wypada kolor czarny'
wierzyć w to ? czy to tylko gadanie żeby sprzedać coś innego ? ;]
 

mervel

New member
dzięki Kiki, tak zrobiłem i panasonic już stoi w moim pokoju.
faktycznie przeglądarka jest i można surfować po stronach :)

wszystko powoli ogarniam... ale jednej rzeczy jeszcze nie rozwiązałem:
co i jak podłączyć by oglądać filmy z lapka na tv bez podłączenia go kablem HDMI ?
lapek oczywiście jest z wifi, mam router i net w TV chodzi bez problemu, ale jak zrobić by bez kabla oglądać filmy ?
mam co prawda kabel i mogę łączyć lapa z tv ale szukam rozwiązania bezprzewodowego :)

dzięki, pozdro

edit: jeszcze jedno, czytałem że po grzebaniu w ustaw. zaawansowanych obraz jest jeszcze lepszy. ma ktoś jakąś ściągawkę jak poustawiać ? ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry