Wybór soundbara

andzic

New member
Proszę o pomóc w wyborze soundbara do salonu ok 25m2. W grę wchodzi tylko soundbar ponieważ mam już zbudowaną ściankę pod telewizor i pod nim wnękę na wysokości ok 40 cm na sprzęt - wymiary 18x22x150cm.
Przede wszystkim zależy mi dobrej jakości muzyki - tidal, spotify (wyczytałem już że soundbary generalnie słabo tu wypadają, ale audiofilem nie jestem) - tak żeby był w miarę czysty i głęboki dźwięk na wszystkich pasmach. Filmy oczywiście też będę oglądał, ale surround nie jest mi do szczęścia potrzebny. Sub może ale nie musi być (nie potrzebuje ultra basu) - jeżeli będzie to musi być podłączony bezprzewodowo.
Budżet powiedzmy max do 5 tys., choć jak dużych różnic nie będzie to wolałbym do 2 tys.
Na razie myślę nad takimi soundbarami - prośba o podanie który z nich najlepiej spełni te wymagania, lub podanie innej alternatywy. Z góry dziękuję.
Dali Kubik One
HK SB20
Sonos Beam
POLK AUDIO SIGNA S1
YAMAHA YAS-207
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zaczynałbym OD Paradigm TV- różnice będą wyraźne.Napisz na PW dostaniesz ofertę cenową.
 

xgutti

New member
Bez reklam
BOSE 500. Finansowo powinieneś się zmieścić. Podjedź do najbliższego media markt i sam posłuchaj. Z czasem będziesz mógł dokupić głośniki surround by uzyskać 5.1
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To budżetowo sie mieścisz z BAR 3.1. Z tych co wymieniłeś to ten lepiej wymiata w muzyce też. Do muzyki to te w/w ale Ci się nie mieszczą.
 

Radek1975

New member
Hej

Jeżeli bardziej do muzyki a zwłaszcza do słuchania przez serwisy muzyczne ( Deezer, Spotify, etc. ) to Sonos, zagra super a obsługa przez aplikację to inna bajka. Wiedzą Ci co mają Sonosa ( niekoniecznie soundbar ja akurat posiadam Play 5 pierwszej generacji i odkąd pojawił się w domu nie kupiłem ani jednej płyty ). Odkąd mam generalnie słuchanie muzyki z sieci stało się tak proste że 300szt płyt kompaktowych się kurzy ( zgrane na dysk też odtwarzane są przez Sonos ).
 
Do góry