wybór projektora - problem.

err_or

New member
Witam.

W najbliższym czasie planuję zakup projektora. Sprzęt ma służyć w 100% do oglądania filmów. Po kilku tygodniowych studiowaniach forum internetowych, rankingów, opinii, recenzji - mętlik w głowie jeszcze większy, aczkolwiek udało mi się wybrać potencjalne urządzenia do zakupu, jest to:

Optoma HD27E
Optoma HD144X
Optoma HD29Darbee
Epson EH-TW5300

Pyatnie teraz, który z tych modeli polecacie, który najlepszy, który najgorszy? Cenowo najlepiej wychodzą pierwsze dwa z naciskiem na HD144x, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce. Technologia raczej DLP, aczkolwiek dużo dobrego naczytałem się o tym Epsonie. Powiem tak, im więcej czytam, tym mniej wiem. Pokój kwadrat, około 25m2. Odległość od ekranu do ustawienia, max około 4/5m. Docelowo na ekranie około 100 cali...i tutaj jeszcze pytanie- są dostępne w sklepach zestawy projektor + ekran ręczny Optoma PMG+ 92", jakieś oceny takiego ekranu, tudzież opinie? Pozdrawiam.
 

bokciu

Banned
Kup nowy, Armanig dobrze mówi
W2000 mam, świeci bomba, ogląda się bdb. Miałem też HW55 Sony, załączane jeden po drugim i to nie są żadne wielkie różnice, bez przesady. Więcej pisania, gadania, a potem widać co widać.
Zrób sobie jakąś prezentacje.

Ja bym wybrał Optomę z Darbee
 

buldoggg

Member
Bez reklam
tak samo jak każdy co ma swojego :) ja mam epson eh-tw5300 i jestem mega zadowolony,tutaj matryca jest 120hz (można regulować płynność w opcjach) i dzięki temu wybrałem ten projektor jak również dlatego że w projektorach lcd nie uświadczymy efektu tęczy,dodatkowo oryginalne lampy z oryginalnym modułem w sklepie epson.pl kosztują 370zł(pełen oryginalny komplet)

minusy-słaba czerń
 
Do góry