Wybór projektora 3LCD

Krzysiek2603

New member
Witam.Mam prośbę o pomoc w wyborze projektora. Generalnie zdecydowałem się na projektor 3LCD. Podoba mi się Epson EH-TW5200 ale on chyba nie ma lens shift i jest dość głośny. Szukam czegoś do 3500 zł. Nie musi mieć koniecznie 3D , ważny jest dobry kontrast , jasność , 2 wyjścia HDMI i Full HD. Służył będzie głównie do oglądania filmów i grania na konsoli. Czy w tej kwocie jest coś sensownego do zakupu? Proszę o propozycje.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Czy tak trudno przeczytać 10 ostatnich stron gdzie jest około 20paru tematów z cyklu jaki projektor do 2500-5000tyś. a nie od razy zakładać kolejny temat. Masz wszystko opisane w poszczególnych tematach....
 

Krzysiek2603

New member
Niestety przeglądając poszczególne posty nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mnie interesuje konkretnie projektor LCD a większość tematów jest z DLP. Nie mogę znaleźć informacji, który projektor LCD ma lens shift i byłby do kwoty około 3500 zł.
 

kojak_ct

Member
Zacznijmy od pytania:

Ile jest projektorów 3LCD do 3500zł, które są w sprzedaży?
odp. 1? :)

Chyba zbyt wielkiego wyboru nie masz. Przy DLP jest tego mnóstwo. Przy LCD zostaje albo TW5200 albo ponad 5000zł TW6100. Jeśli już masz do wyboru tylko jeden projektor 3LCD to patrzysz w dokumentację i po sprawie. Nikt nie będzie robił tego za Ciebie. To raptem 2 min szukania :).
 
Do góry