Wybór pomiędzy Samsung 8k 900b a s95c

Onckii

New member
Witam
Czy może ktoś doradzić który będzie lepszy do ps5 i Netflixa,HBO go?
Zastanawiam się pomiędzy Samsungiem 65 ,75 z serii 900bt 8k a QD Oled S95C 77 cali i kompletnie nie wiem który wybrać
I kolejne pytanie czy siedząc około 2,5 m od tv 75 nie będzie przy duży lepiej uderzyć w 65? pozdrawiam i proszę o pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli korzystasz ze źródeł które opisałeś - to 75, czy 77 -będzie rewelacja.
Pytanie ile masz max kasy ?
Na 8 K jeszcze przyjdzie kiedyś czas...
 

Onckii

New member
No około 15 k chcę przeznaczyć i wchodzą dwa tv do wyboru albo 77 oled s95c lub właśnie 8k900b 75 i nie wiem widziałem na żywo 65 800b i na 8 k filmiku szczęka mi opadła a ponoć nie warto brać mniejszego niż 75 przy 8k
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym brał Oled TV 77 - model 818 za 14.999 zł - mieści Ci się w klasie cenowej.
Masz go z pełnym pakietem dodatkowo.
Philips w tych modelach ma system anty burn in - który dodatkowo zabezpiecza przed wypaleniem.

Z bardzo dobrych masz jeszcze 77C3 LG za 12.999 zł z pakietem

Modele 8K na razie nie mają miejsca do popisu. Skalowanie do HD to duży wysiłek.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
A za 4 lata kolejne 15k wytargać z kieszeni?
To samo Philips pisał o 803!
Cytat o wypalaniu:
According to Philips, this would not be a problem with normal use. Never turn off the power completely, but leave the television in standby so that it can do the necessary work behind the scenes to counteract any visible effects.
 

Marlo

Active member
Nie ma 100% zabezpieczeń przed wypalaniem, jakby takie były
to już bym poleciał po Oleda.
Oledy z matrycą MLA mogą mieć trochę dłuższą żywotność,
diody w tych matrycach są mniej wysilone.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Bałem się trochę oleda za 15 k żeby za dwa lata po gwarancji coś się dziać z nim zaczęło a ponoć to jest plaga matryc po gwarancji w serwisach
Jak każdego innego telewizora. Jak trafisz na felerny model to i tak się spieprzy. Nie ważne czy to Oled, Led, Qled, czy mini Led. Jeden wytrzyma dłużej, a inny krócej.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Guzik prawda. Każdy oled się wypali (w zależności od sposobu użytkowania wcześniej albo później ale sie wypali) bo to taka technologia a nie "felerny model". Rozumując w ten sposób trzeba by było powiedzieć że każdy oled jest "felerny"...
 
Do góry