Wybór lcd 26 cali

fila

New member
Witam mam zamiar kupić lcd w jednym sklepie mowia ze najlepszy jest Tel LCD Samsung LE26R71B a w innym że ten LCD Sony KDL-26S2000 i sam już niewiem co wybrac odlegloś ogladania to 2 m, sygnał z kablowki .Prosze doradzcie co wybrać moze jest coś lepszego cena jaka chce przeznaczyc na lca to 4500zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ten Samsung gra podobnie jak ten Sony / są robione na tej samej matrycy/
Jesli pytasz sie o Najlepszą jakość w tej klasie cenowej - to lepiej grają:
26 Loewe Concept
26 JVC S 60
26 Samsung M 61
26 LG LX 2
-----------------------
Kolejność wg. jakości

Podaj też jakie masz warunki ?
pozdrawiam
 

fila

New member
Najgorsze jest to ze nigdzie w sklepach nie maja tego Loewe.Chciałbym zobaczyc go Moze ktos wie gdzie maja Loewe w Trójmiescie.
 

GIMI

New member
Hej

Loewe to marka selektywna dlatego nie wszedzie moznaja dostac.

W Trojmiescie masz w Gdyni firmę PETEX na ulicy Abrahama. Maja tam sporo Loewe.

Pozdrawiam

GIMI
 

jasa

New member
Co z Panasonicami ?

kiki napisał:
witam
Jesli pytasz sie o Najlepszą jakość w tej klasie cenowej - to lepiej grają:
26 Loewe Concept
26 JVC S 60
26 Samsung M 61
26 LG LX 2

No LG LX2 to cena poniżej 3000 zł a co z występującym w tej klasie (do 3000 zł) Panasonicami LX60 i lx500 ? Kiki czyżby już straciły w twoich oczach ? Czyżby LX500 grał gorzej od LG LX2 ? Proszę napisz jak się mają te Panasy w stosunku do wyżej wymienionych. Gdzie byś je umieścił na twojej liście. A swoją drogą to naprawdę brakuje tu na forum listy 26" LCD w przedziałach cenowych (np. do 3000, do 4000, i pow.) Ja wiem, że decydują głównie warunki oglądnia i ludzkie oko ale twoje zdanie coś tu jednak znaczy. Duża popularność 32" LCD przyćmiła inne rozmiary a jak wiadomo matryca w 26" nie musi być taka sama jak 32" - dobry 32" nie oznacza automatycznie dobrego 26" w tym samym modelu. Czekam na odpowiedź ...i pozdrawiam. Twój Przyszły klient:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie piszę o Panasonicach - bo wejdą na dniach nowe modele.Jak sie pokażą to ,pewnie dołączą do grona.
Prezentacja nowych modeli odbędzie się 2-4 X.2006 . Niestety nie będzie wolnych miejsc - bo prezentacja jest na promie.
 

fila

New member
Moze poczekac na tego Panasonica.Nie wiem co robic tyle tych tv ze mozna zglupiec.Kiedy wejddzie do sprzedazy nowy Panasonic.
 

jasa

New member
kiki napisał:
witam
nie piszę o Panasonicach - bo wejdą na dniach nowe modele.Jak sie pokażą to ,pewnie dołączą do grona.
Prezentacja nowych modeli odbędzie się 2-4 X.2006 . Niestety nie będzie wolnych miejsc - bo prezentacja jest na promie.

No ale ja właśnie nie pytam o nowe modele Panasonica bo nie zmieszczą się w przedziałach cenowych akceptowalnych dla ogółu (pewnie na początku LX600 będzie pewnie droższy od LOEWE o Sharpie nie wspominając). Ja pytałem o modele LX500 i LX60 a na zareklamowaniu ich powinno ci chyba zależeć bo wraz z wejściem LX 600 trzeba wysprzedać LX500. Ponieważ chcę kupić LCD Panasonica (26LX60 lub 26LX500) w pierwszych dniach października nie będzie mnie stać na LX600 bo przypuszczam cena poleci grubo pow. 4000 zł. Tylko mam wątpliwości który wybrać serię 500 czy 60 ? Stąd moje pytanie o Panasy:D
 
Do góry