Wolne ściągnie aktualizacji PS3

RafMat

New member
Witam.Posiadam internet 16Mb (miałem 8Mb) podłączony przez Wi-Fi do PS3 ,nat2 problem jest taki że kiedy przychodzi jaka kolwiek aktualizacja do gry lub Ps3 ściąga się w nieskończoność np.2045MB 12godz. kiedyś przy mniejszym internecie trwmało to godzinę i miałem nat3. Co może być przyczyną i jak ją usunąć?Proszę o pomoc.
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To znany problem, ze aktualizacje lepiej sciagac na flasha i instalowac z niego niz pobierac z netu, w dodatku przez WIFi, natomiast jesli chodzi o aktualizacje gier nigdy nie mialem problemu.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bo to jest "Sony". Podupadająca "korporacja" z żałosnymi serverami, kiepskim softem, beznadziejną usługą sieciową. A twoje łącza nic z tym wspólnego nie mają. Niestety nic w tym wypadku nie zrobisz. Aktualizacje lepiej tak jak zaproponował kolega wyżej . Nu i powyłączaj wszystko co ciągnie po WI-FI, będzie pobierać ciut szybko. Powodzenia w walce z "Sony".
 

RafMat

New member
Dzieki.To mnie nie pocieszyć:( w domu prawie wszystko chodzi pod Wi -Fi zaczynając od telefonów kończąc na Tv o mikrofalówce już nie wspomnę :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To ja chyba współpracuję z innym Sony, bo u mnie wszystko śmiga jak złoto.
U moich znajomych zresztą również.

Pozdrawiam,
 

RafMat

New member
To ja chyba współpracuję z innym Sony, bo u mnie wszystko śmiga jak złoto.
U moich znajomych zresztą również.

Pozdrawiam,

No widzisz. Ty masz sony przez duże " S". :) a tak na poważnie,jest ktoś kto wie i umie rozważać ten problem?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Musiałbyś przez jakieś proxy złapać dokładny adres do pliku, który ściąga PS3 i spróbować pobrać go na kompie, zobaczysz wtedy czy to jest wina Twojego połączenia internetowego i jeśli tak to zgłosisz do operatora.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
@drosophilia
To niby było do mnie?

i odezwał się ktoś niby coś wiedzący o czymś, a tak naprawde o
niczym...


Pozdrawiam,
 
Do góry