Wklejanie napisów do MKV

Hars

New member
Cześć,

mam problem, gdyż nie mogę sobie poradzić z wklejeniem na stałe napisów do filmów w formacie .mkv. Próbowałem zrobić to MKVToolnixem, ale nic się nie dzieje, dodaje film, dodaję napisy, daje wmuxuj, i nic, mam film ale bez napisów w GOMPlayerze, w Windows Classic Playerze, i na TV. Próbowałem też MediaCoderem, on mi wkleił napisy, ale bez polskich znaków, i z pliku .mkv 1,45GB, zrobił plik 400mb.

Zależy mi na tym żeby wklejać napisy do filmów i oglądać na TV, przez DLNA, przy użyciu programy Mezzmo. Mój TV jeżeli to coś da to Toshiba 37XV733

Już nie mam siły do tego.

Pomocy.

Pozdro.
 

Hars

New member
Jakąś konkretną wersję masz czy pierwsza lepsza?

No i oczywiście chodzi mi o zrobienie hardsubów ;)
 
Ostatnia edycja:

mario591

New member
Odświeżymy temat bo widzę problem nie został rozwiązany. Ja też próbowałem przy pomocy mkvmerge i wkleja napisy jak odtwarzam to na kompie jak wrzucę na TV czy to przez DLNA czy nagram na USB to na TV już napisów nie odtwarza nie wiem dlaczego ? Chodzi oczywiście o hardsub'y oczywiście ..gdyż jak widzę film z polskim dubbingiem to mam ochotę sobie uciąć uszy :)
 

phil7008

New member
Bez reklam
mkv merge i inne ktore "robia" film w okolo 2 minuty nie wtapiaja napisow na stale ,jak wy to mówicie hardsubs tylko dodaja je jako dodatkowy kontener (sciezka) obok dzieku i video ,niektore tv sobie nie radza z taka forma napisow miedzy innymi moj philips.Hard subsy zrobi np Any Video Converter ale to potrzebuje czasu i sporej mocy obliczeniowej,chcac robic to szybciej potrzeba sprzetu wspierajacego technologie ATI stream lub nVidia Cuda poniewarz w tym momencie do obliczen komputer "zaprzega" GPU ktore jest bardziej wydajniejsze niz CPU
 
Do góry