Witam wszystkich !

bartosz1987

New member
Witam, jestem nowy na tym forum i z tego miejsca chciałbym Was wszystkich gorąco powitać.
Zarejestrowałem się ponieważ liczę na waszą pomoc w zakupie tv oraz konsoli do gier. Nie bardzo jestem zorientowany co jest w obecnych czasach warte wydania pieniędzy ponieważ sprzęt RTV ostatni raz kupowałem chyba z 10 lat temu. Proszę o instrukcje gdzie zadawać odpowiednie pytania aby moderatorzy nie mieli za dużo roboty przy mojej osobie [emoji6] pozdrawiam

Google Nexus 5X by LG
 

Rob29

New member
Powiem tak Polska i Polacy to zawistny kraj, jak faktycznie nie wiesz i nie potrafisz wybrać to szukaj porady na obcojęzycznych stronach, a wyjdzie Ci to na dobre. Może starczy wszystkiego naj naj w nowym roku.

To ja Wszystkim życzę.
 

bartosz1987

New member
Czyli mam rozumieć, że na forum na temat m.in. TV (czyli takie jak to na, którym jesteśmy obecnie) nie uzyskam pomocy tylko dlatego, że wypowiadają się na nim Polacy i innemu Polakowi nie udzielą porady bo są zawistni ? Bardzo dziwne i wg mnie głupie rozumowanie, ale dzięki za odpowiedź.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem tak Polska i Polacy to zawistny kraj, jak faktycznie nie wiesz i nie potrafisz wybrać to szukaj porady na obcojęzycznych stronach, a wyjdzie Ci to na dobre. Może starczy wszystkiego naj naj w nowym roku.

To ja Wszystkim życzę.

Przeczytałem wszystkie Twoje dotychczasowe posty( choć może to za dużo powiedziane) i odnoszę wrażenie, że masz jakiś poważny problem ze sobą.
 

Rob29

New member
Przeczytałem wszystkie Twoje dotychczasowe posty( choć może to za dużo powiedziane) i odnoszę wrażenie, że masz jakiś poważny problem ze sobą.

Oj oj tam dlaczego od razu atakujesz człowieka wieczorem czasem ma się lepszy humor :razz:
I leci coś w eter, ale do tego jest forum i w tym temacie akurat to pasuje mam takie zdanie i co mi zrobisz :-D Natomiast Ty masz jak widzę jakiś problem z kobietą i kotem. Oczywiście bez urazy.
 

Rob29

New member
Czyli mam rozumieć, że na forum na temat m.in. TV (czyli takie jak to na, którym jesteśmy obecnie) nie uzyskam pomocy tylko dlatego, że wypowiadają się na nim Polacy i innemu Polakowi nie udzielą porady bo są zawistni ? Bardzo dziwne i wg mnie głupie rozumowanie, ale dzięki za odpowiedź.

Troszkę przesadziłem :kom:To dział dzień dobry, a tu takie wywody :shock:
Ale też ten atak na człowieka od razu nie potrzebny. Jestem tu nowy też przepraszam :???:
 
Do góry