Witajcie - potrzebuję pomocy przy wyborze TV

can5ona

New member
Witajcie.
Po kilku latach mój LG 49UJ701V odmówił posłuszeństwa i muszę kupić coś nowego. Z uwagi na to, że jestem graczem (obecnie PS4 ale wkrótce przesiadka na nową generację), więc przyda się HDMI 2.1 i inne bajery dla graczy. Poza graniem oglądam głównie materiały z domowego serwera Plex + ew. godzinka dziennie telewizji z dekodera.

Po kilku dniach przeglądania recenzji w formie tekstu i filmów, analizie cen - jestem w stanie wydać +/- 3700 zł. W oko wpadły mi 3 różne modele. Każdy ma swoje plusy i minusy. Większość osób poleca mi wziąć TV od Sony i nie patrzyć na konkurencję w tym przedziale cenowym. Jednak może ktoś z was ma większą wiedzę i być może widział te sprzęty w akcji? Byłbym wdzięczny za opinię.

- LG 55NANO867NA
- Sony KE-55XH9096 (KD-55XH9096)
- Samsung QLED QE55Q77TAT
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych potrzeb opisanych = LG 55Nano 903.
Masz wówczas z pełnym podświetleniem strefowym, kropkami kwantowymi, Ai, Dashboard, pełną obsługą głosową, niski Input Lag, HDMI 2.1
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę z pakietem gratisów dodatkowo.

Z Twoich podanych LG lub Sony -też w pakiecie z gratisami.
 

can5ona

New member
Niestety odpada ze względu na rozstaw nóżek.
Po prostu nie zmieści mi się na szafce RTV.
Ciężko też znaleźć o nim jakiejś obszernej recenzji.
Nadal przekopuję sieć i codziennie zmieniam zdanie.
Jeszcze wczoraj byłem przekonany, że wezmę Sony, ale jak zobaczyłem, jak wyglądają napisy w filmach na ciemnych scenach filmu (chodzi o rozświetlenie czerni w szarość), to ponownie skłaniam się w stronę Q77T.
 
Do góry