Wieża do pokoju- prosze o pomoc

tr.ba

New member
Witam wlasnie planuje zakup wiez do pokoju zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku przy niskiej cenie. Przedgladalem sobie ofertyi zaintersowalo mnie
LG FA 162 glownie z uwagi ze dostalo nagrode od EISA zestaw ten kosztuje okolo 700 czy za ta kase(700-900zl) mozna znalzsc cos lepszego czy to bedzie najlepszy wybor ?? Czekam na Wasze propozycje i opinie
 

konwicki

New member
Ja od roku używam Sony CMT CPZ1. Cena to ok. 950 złotych, ale ma doskonałe głośniki jak na miniwieżę, wzmacniacz cyfrowy S-Master, CD-text, cyfrowe wyjście optyczne. Jedyną wadą jest głośny mechanizm magnetofonu. Jakby co, to trzeba się spieszyć z zakupem, bo modelu już nie produkują
 

tr.ba

New member
Podoba mi sie propzycja JVC FS-XA1E wydaje mi sie ze za nia przemawia jakosc dzwieku czy mam racje ?? Zas nadal czekam na opinie o LG FA 162 w koncu ta on dostal nagrode EISA chyba nie za darmo ?? Co przemawia na jego korzysc jakosc dzwieku funkcje ?? Zainteresowal mnie rowniez Onkyo CS-315 czekam na dalsze opinie i propzycje.
 

tomo66

New member
moja rada skocz do sklepu i posłuchaj każdy ma inny gust muzyczny jednemu podoba się dużo basu a inny nie lubi go wcale obydwie są godne uwagi ale mówie ci cudów nie ma w takich zabaweczkach
 
Do góry