Wieszak do Philips OLED 706 w 65 calach

pb923

New member
Witam.Szukam jakiegoś wieszaka żeby tv powiesić na ścianie.Wieszak tak do 150-180zl.Jakies sprawdzone itd.Na te z aledrogo nie mogę jakoś się skusić,nie wiem co wybrać.
 

pb923

New member
Człowiek szuka do 200zl maksymalnie,a dostał odpowiedz z wieszakami od 400 do 500 zł.Jak bym chcial dac tyle za wieszak to wolalbym dorzucic to do telewizora jakiegos lepszego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Człowiek zaoszczędzi 50 zł na wieszaku a będzie zapłakany jak mu telewizor spadnie ze ściany za 7000zł ( dokładnie były już takie przypadki).
Lepiej się uczyć na błędach innych.
Wieszak kupujesz na długie już lata , więc oszczędność 100 zł - to naprawdę słaby pomysł.
Za dodatkowe 100 zł nie kupi się żadnego lepszego telewizora w tej klasie oleda TV !
Żadnego !
 

Gikey

Klub HDTV.com.pl
VIP
Człowiek zaoszczędzi 50 zł na wieszaku a będzie zapłakany jak mu telewizor spadnie ze ściany za 7000zł ( dokładnie były już takie przypadki).
Lepiej się uczyć na błędach innych.
Wieszak kupujesz na długie już lata , więc oszczędność 100 zł - to naprawdę słaby pomysł.
Za dodatkowe 100 zł nie kupi się żadnego lepszego telewizora w tej klasie oleda TV !
Żadnego !


Nic dodać nic ująć.


Ja ze swojej strony będę polecał wieszaki firmy VOGEL'S. Świetna jakość i łatwość montażu, zarówno wieszaka jak i potem telewizora na nim. Dla twojego telewizora kupisz w cenie około 250 zł.
 
Do góry