ważna aktualizacja do S3250 Hyundai dostepna (inne Huyndaie tez)

Bepeh

New member
po wgraniu działają wszystkie serwisy wtym oparte na YOUTUBE, szybciej ładuja się strony.
Polski pack - alternatywne menu INTERNET wreszcie działa całe.

instalacja nie działa tak jak w instrukcji na stronie, trzeba po wlożeniu do USB pendrive-a włączyć urzadzenie i z poziomu ustawien playera wybrac aktualizacje z pendrive, sposob ze stron producenta nie działa.

sugerowany przez producenta format dysku i ustawienie od zera playera ale akurat u mnie aktualizacja nie zresetowala żadnych ustawień a dysk jest czytany prawidlowo
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
O co Ci chodzi? Jest to soft (ver.757) dostępny od prawie tygodnia, a obiecany ponad miesiąc temu. Format HDD był wymagany w baaardzo starym sofcie. I co to jest "alternatywne menu internet"? Serwisy IMS? Od wiosny są, a z ważnych (dla niektórych) rzeczy to ponownie działa YT czy poprawnie wyświetla się EPG.
 

Bepeh

New member
....????

napisalem tego posta poniewaz znam co najmniej kilku uzytkownikow ktorzy ten nowy soft przegapili, sam mam tego playera od niedawna i jak wielu uzytkownikow zaczynam np upgrade software od czytania strony producenta uznajac ze wydrukowana insrukcja w pudle jest nieaktualna...

czyli po prostu podzielilem sie wrazeniami versus polska strona producenta...

a na polskiej stronie nowy soft pojawil się nie tydzien temu tylko 6 pazdziernika a post napisany 11 tego samego m-ca, po testach dzien wczesniej czyli 4 dni po publikacji naprawde prawie tydzien minal...

co do alternatywnego menu - tak chodzi o IMS stworzonego przez Polskich uzytkownikow w ver 1.0 - przed wgraniem softu praktycznie nic w nim szybko i dobrze nie chodzilo poza radiem internetowym i grą, przynajmniej u mnie a teraz chodzi wszystko

takze reasumujac spokojnie, 3 wdechy przeponą i kochajmy życie dalej

z hipisowskim pozdrowieniem pokój wszystkim ludziom...:)
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Również hipisowski POKÓJ!

A co do serwisów IMS to wszystkie działały do czasu, dopóki YT późną wiosną nie zmieniło czegoś w swoim interfejsie. Wtedy to YT na wszystkich sprzętach producentów nie mających umowy z YT padł.
 
Do góry