Wąski amplituner...

siwyyy77

Member
Szukam amplitunera, jednak większość jest za szeroka... znajdę coś co nie przekracza 42cm, i nie odbije się to na jakości sprzętu?
 

spinacz66

New member
Bez reklam
ale to combo cena też ładna około 4000zł osobiście nie dał bym tyle wolał bym kupić osobno slim+bd.Sam za swojego Kenwooda combo dałem 2900zł i jestem zadowolony z niego wykorzystuje go jako wzmacniacz i BD do odczytu dekoderów HD ma wysokość nie całe 11cm chodź szerokość standardowa.Te zestawy combo są strasznie drogie w porównaniu jak by się składało oddzielnie klocki sam się przekonałem
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
ja jestem ciekawy czy w tych combo jest ekranowana sekcja audio i video osobno bo nie ma co patrzeć na firmę Czy to HK czy inna osobiście nie otwierałem swojego kenwooda tylko jak widzę bo wlotach wentylacyjnych u mnie jest budowa piętrowa jak zauważyłem jest oddzielna sekcja AV i Napęd też jest ekranowany.Chodź w zwykłych klockach do 2000zł też to wątpliwe jest i nie wszystkich jest ekranowane bardziej w najwyższych modelach
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
BDSa śmiało można brać jak aktualne modele za drogie to są jeszcze wcześniejsze, co do jakości to najlepiej brzmiące ze zintegrowanych jakie słyszałem.
 
Do góry