W jaki typ telewizora zainwestować.

adri991

New member
Witam. Obecnie posiadam Toshiba tl838. Zamierzam się zakupić nowy tv 55 cali.
I teraz chciałbym się poradzić w jaki zainwestować. Czy rozwijające się 4K czy oled, qled ?
Myślałem nad tym: Samsung UE55MU6172 lub Sony KD-55XE7005.
Proszę o pomoc :)
 

darek86

New member
Witam. Obecnie posiadam Toshiba tl838. Zamierzam się zakupić nowy tv 55 cali.
I teraz chciałbym się poradzić w jaki zainwestować. Czy rozwijające się 4K czy oled, qled ?
Myślałem nad tym: Samsung UE55MU6172 lub Sony KD-55XE7005.
Proszę o pomoc :)

Kupno telewizora to żadna inwestycja, tylko konsumpcja. :p
 

adri991

New member
Chciałbym do max 3500 zł. I mam zamiar kupić w sklepe EURO.
Zależy mi jedynie na dobrym obrazie no i wypróbowaniu funkcji smart tv. Posiadam dodatkowo dekoder NC+ i kino domowe Sony BDV-E4100. Ale z tego co widzę to Sony nie ma polski aplikacji typu tvp, ipla czy player ? Bardziej chyba wolał bym Samsung UE55MU6172. Co o tym sądzicie ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sięgaj po Philipsa 55PUS7502 za 3399 zł
Kalibracja gratis
Wtyczki gratis
Ten jest na matrycy natywnej 100Hz.

Samsung jest na matrycy 50Hz i ma znacznie gorsze aplikacje.
 

adri991

New member
Dzieki za odpowiedź.
Tego typ telewizora odpada. Będzie stał na stoliku wieć oświetlenie się nie sprawdzi.
A podpowiedźcie mi czy Samsung UE55MU6172 ma skalowanie obrazu do 4k ?
Bo Samsung UE55MU6472 troche droższy ma. Czy każdy tv 4k posiada skalowanie obrazu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oświetlenie można włączyć lub wyłączyć.
Podałem Ci nie dla oświetlenia ale dla jakości obrazu bo to jest matryca natywna 100Hz.
Jeśli ma być z matrycą 50Hz to niech będzie jak w TCL 55C7006 który został wybrany jako najlepszy telewizor w Europie w klasie cena do jakości i kosztuje z pełnym pakietem 2699 zł .
 

adri991

New member
Oświetlenie można włączyć lub wyłączyć.
Podałem Ci nie dla oświetlenia ale dla jakości obrazu bo to jest matryca natywna 100Hz.
Jeśli ma być z matrycą 50Hz to niech będzie jak w TCL 55C7006 który został wybrany jako najlepszy telewizor w Europie w klasie cena do jakości i kosztuje z pełnym pakietem 2699 zł .

Dzięki za kolejną propozycję :)
A powiedz mi odnośnie jak to jest z tym skalowaniem obrazu z hd do 4k. Każdy tv z 4k to posiada czy tylko wybrne modele ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy posiada. Jedne robią lepiej inne gorzej.
Zależy od procesora i wspomagania.
 
Do góry