vsx-lx52 czy vsx-932

mickeyM

New member
Witam wszystkich :)

stoje przed małym dylematem

czas na wymianę***amplitunera na coś co zawiera hdmi,

byłem już święcie przekonany do vsx-932 pioneera, jak zwykle bywa pojawiło się jakieś ale,
dostałem całkiem fajną ofertę na vsx-lx52 z kolumnami yamahy ns-f150 + ns-p150 i do tego subwoofer magnata którego modelu nie pamiętam(sprzęt stoi u rodziny od nowości więc sprzęt znam i wiem że był prawie nie używany i wszystko jest w idealnym stanie)
dodam że gdybym wybrał vsx-932 zostałbym z moimi starymi jamo s416 hcs 3 + sub210

zastanawiam się***co zrobić, zestaw z lx52 prawdopodobnie zagra lepiej, i wydaje mi się że robi wszystko czego potrzebuje, nie mam w planach atmosa ani innych cudów ot podłączyć bd,ps4 i tv i uzyskać z tego wszystkiego jak najwięcej
stąd też pytanie do was bardziej doświadczonych, co z powyższych jest lepszym pomysłem ?

z góry dzięki !:)
 

mors111

Active member
Bez reklam
zdecydowanie LX , to klasa w sobie
nie wiem jak zagrają te Yamahy , ale na pewno lepiej niż te co masz

możesz tez pozostawić LX i resztę sprzedać , swój sprzęt cały jak i kolumny Yamahy i kupić coś zdecydowanie lepszego , tu niech się wypowiedzą "fachowcy" , wszystko zależy ile zostanie kasy i ile chcesz wydać

jak ze sprawdzonego źródła zdecydowanie LX

no i suba zmień, bo on choć dobry jest to raczej do małych pomieszczeń i do kina tylko
 
Ostatnia edycja:

mickeyM

New member
Dzięki za odpowiedzi,

wybrałem LX'a ostatecznie, póki co jestem zachwycony w porównaniu do tego co było, zobaczymy jak będzie dalej
 
Do góry