Virtua Tennis 2009

yarcoos

New member
Tak sobie od jakiegos czasu zacieram rece czekajac na tego nowego trawiastego ping-ponga.
Powod tego stanu rzeczy jest prosty: poprzednia czesc przemielilem na wylot jeszcze na PC; a ze grywam tez w realu to nie ma nic lepszego, niz w przerwach, leczac zakwasy pograc sobie z najlepszymi na swiecie w domowym zaciszu ;)

To czego mi na pierwszy rzut oka brakuje, to zapowiadanego spolszczenia (dostepne na PieCa) i... Agnieszki Radwanskiej w zenskiej top10. Reszta wyjdzie pewnie w praniu.

Troche skolowala mnie takze data premiery; najpierw dlugo byla bardzo ogolnikowa ("maj 2009"), a teraz, przegladajac np. oferte ultima.pl- mozna sie z niej dowiedziec, ze blurejek jest juz w sprzedazy. Z taka tez nadzieja uderzylem w ostatni piatek do MM i... chyba jednak trzeba bedzie poczekac do oficjalnie zapowiedzianej ostatnio daty 29 maja.
Byc moze w czwartek na PS Store pojawi sie jakies demko(?)

Potwierdzona data premiery:
http://www.cdprojekt.pl/news/5044/Data_wydania_Virtua_Tennis_2009_potwierdzona
Trailer i gameplay:
http://www.youtube.com/watch?v=Cz5JZmcx7Gc
 

Forest89

Active member
Bez reklam
No gierka będzie ciekawa. Szczególnie fajna zabawa będzie na 2 pady :)
Aha, wiadomo już w jakiej rozdzielczości będzie gra? Nie mówcie, że marne 720p...
 

Peek

New member
Bez reklam
Bedzie mocna gra, poprawiona graficznie, zobaczymy czy pokona grywalnością Top Spina 3.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
yarcoos napisał:
Mowimy ;) Dokladnie 720p
Ehh czemu ogromna większość gier ma rozdzielczość 720p? Szczególnie gry sportowe powinny mieć już 1080p przecież nie za wiele tam ruchów kamerą i elementów cząsteczkowych więc grafy i procki w konsolach by na pewno wytrzymały chyba :D
 

Peek

New member
Bez reklam
W domu będe dopiero w poniedziałek, a grę kupię pewnie za 2-3 tygodnie bo 1 w kolejce inFamous. Zdajcie jakieś relacje-wrażenia z demka lub pełnej wersji.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie grałem jeszcze, ale z tego co podpatrzyłem z filmików na youtube to kort London Tennis Club jest zrobiony identycznie jak Wimbledon. Doskonale zrobione zostały ruchy postaci! Djokovic, Federer, Nadal i Roddick są zrobieni wprost genialnie! Zobaczymy jak się bedzie grać. Ahh gdyby mozna było połączyć to co najlepsze z Top Spina 3 z Virtua Tennisem 2009...
 
Do góry