Viera TH-42PY800vspionier 4280xa

tomcio1055

New member
Witam
jak sie ma obraz full hd na tym telewizorku kontra kuro 8g ktory daje obraz tylko 1024x768 interesuje mnie ubytek jakosci np puszczanie mat hd i full hd na panelu kuro kontra ta jakosc na panasie ogladac bede z 2,5mw zalety czerni nie wchodzimy...bo kuro rules ale staram sie znalezc zalety panasa mam kase na tego pionka lub panasa .....bedzie duzo filmow w mkv z kompa i nie wiem czy na kuro nie strace za duzo kontra panas ...z drugiej manki jak sie ma ten panas z jakoscia obrazu do modelu py85....i co najwazniejsze nie zabardzo znalazlem posta od ludzi co kupili pionka ze sie cos wypali czy nie jak to wyglada z panasem trzeba docierac ...biorac pod uwage ze wyrzucam ok6k za tv wk...mnie faakt tlumaczenia zonie co moze a co nie powinna .....bo sie cos wypali...prosze o wypowiedz rowniez w tym temacie ......kturys z nich napewno przyniesie mikolaj bo grzeczny byl.... ale nie wiem ktury wybrac
 

bojki

Member
Witam,

Wg. mnie, powinienes porownywac 800 z Kuro 5090.

Full HD to Full HD.

Widzialem obraz na 800 - zyleta.
Kumpel ma Kuro 5090 - obraz powala i jest to piekny mebel w mieszkaniu. Wczoraj ogladalem discovery HD na N-ce i zaniemowilem....

Jak to napisal Foxxx24 na jednym z postow - te dwa modele sa najlepsze w swojej klasie.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Liptonosz

New member
Bez reklam
Pionka używam do kompa, BR, kablówki i gier ps3 oraz xbox 360. Zero wypaleń po dobrych kilku miesiącach. Wczoraj nawet zgasiłem światło i puszczałem plansze testowe-czarne , białe szare itp żeby wykryć wypalone powidoki. Rezultat-zero wypaleń. Pionka mogę polecić jakość obrazu zachwyca. Panasa nie widziałem, poprzednie modele mi nie podchodziły
 

XoR

New member
Ja bym sprawdził jak świecą oba TV obok siebie. Na FullHD mi nie zależy bo widzę jak na moim 37pv80 wyglądają gry i filmy i mi rozdzielczość starcza, szczególnie że większość gier i filmów mam w 720p :mrgreen: (seriale i filmy mkv a gry na konsoli lub w PC 720p z AA)

Osobiście nie widziałem jak te TV świecą obok siebie, a nawet pioneera w ogóle nie widziałem, więc nie wiem na ile legendy o jego legendarnej jakości są prawdziwe i w ciemno bym go nie brał, lecz jeśli są prawdziwie prawdziwe i w porównaniu z py80 gra dużo dużo ładniej to odpuściłbym sobie rozdzielczość i wziął pioneera :roll:

ps. U siebie mam kontrast na 100% i się nie przejmuję specjalnie wypaleniami bo jeśli już się zrobią to tylko chwilowe :eek:k:
 
Do góry