Vectra czy UPC

yarok

New member
Witam,

Na początku roku (2015) będę musiał zdecydować, z którym operatorem podpisać umowę na Internet i TV. Jakie ceny są do wynegocjowania w Vectrze i UPC za pakiety ze 150 kanałami i około 40-50 Mbps Internetu? Ceny na stronach są kosmiczne....

Ile realnie płacicie np. w Vectrze za platynowy/złoty pakiet z 40/50 Mbps z pakietem sportowym? Czy 70 zł miesięcznie za pakiet 120 kanałów w UPC z 40/50 Mbps Internetu jest do osiągnięcia?

Chodzi o ceny w Warszawie...

Pzdr,

y
 

eedviking

Banned
Cytat:

Jeśli chcesz, możesz szybko przejść do Gigakablówki!
Nawet jeśli masz umowę terminową z UPC, będziesz mógł ją
rozwiązać i przejść do nas!

Skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej *


Zostaw nr. telefonu, zadzwonią sami i dowiesz się szczegółów, moja córka miała UPC i bez problemu przechodzi na NETIĘ. ( na marginesie, nie jestem ani pracownikiem, ani nie mam żadnych profitówz Netii). ;):D
 

yarok

New member
Cytat:

Jeśli chcesz, możesz szybko przejść do Gigakablówki!
Nawet jeśli masz umowę terminową z UPC, będziesz mógł ją
rozwiązać i przejść do nas!

Skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej *


Zostaw nr. telefonu, zadzwonią sami i dowiesz się szczegółów, moja córka miała UPC i bez problemu przechodzi na NETIĘ. ( na marginesie, nie jestem ani pracownikiem, ani nie mam żadnych profitówz Netii). ;):D

Niestety nie ma możliwości - dzwoniłem ...
 

megi98

New member
Witam,

Na początku roku (2015) będę musiał zdecydować, z którym operatorem podpisać umowę na Internet i TV. Jakie ceny są do wynegocjowania w Vectrze i UPC za pakiety ze 150 kanałami i około 40-50 Mbps Internetu? Ceny na stronach są kosmiczne....

Ile realnie płacicie np. w Vectrze za platynowy/złoty pakiet z 40/50 Mbps z pakietem sportowym? Czy 70 zł miesięcznie za pakiet 120 kanałów w UPC z 40/50 Mbps Internetu jest do osiągnięcia?

Chodzi o ceny w Warszawie...

Pzdr,

y

Ja bym polecila giga kablówke. jest najtańsza i najlepsza bo sam wybierasz kanały
 

yarok

New member
wybrałem ostatecznie Vectre - zdążyłem już wypowiedzieć umowę i mam teraz pakiet złoty plus CI plus 100 Mbps za 65 zł.....
 
Do góry