Używany Roksan Kandy k2

Murinio_86

Member
Witam

Panowie czy warto za używany sprzęt jak w temacie zapłacić nie całe 2000 zł? Kolegi ojciec sprzedaje a ja szukam czegoś do Dali Zensor 5. Co o tym sądzicie?
 

eddielublin

New member
Witam

Panowie czy warto za używany sprzęt jak w temacie zapłacić nie całe 2000 zł? Kolegi ojciec sprzedaje a ja szukam czegoś do Dali Zensor 5. Co o tym sądzicie?
Brać, to dobry sprzęt. Tylko kiedyś będzie zasługiwał na lepsze fronty niż Z5.
Pożycz na parę dni posłuchaj jak masz możliwość a już nie oddasz, jak ma dla Ciebie znaczenie jakość dźwięku stereo
 
P

PlayStation

Guest
Brać, i się nie zastanawiać.
Znakomity bas, oraz dynamika.
Jedynie wygląd, taki trochę :hmm: powiedzmy nie dla każdego :shock:
 

Murinio_86

Member
denon na razie wystarczy, muszę poszukać jakiegoś cd w przystępnej cenie bo na tego roksana chyba się skuszę bo chcę spróbować dobrego dźwięku stereo
ten ojciec kolegi ma jeszcze cd marantz cd6005 za 1600 zł tylko nie wiem czy to warto i czy taka mieszanka marek się sprawdzi
 

Murinio_86

Member
Panowie co sądzicie o używanym sprzęcie Marantz PM 5003 i cd5003 lub 5004, szukam jakiegoś używanego stereo w granicach 1000 złotych i proszę o radę co by zagrało z Zensor 5. Znalazłem kilka ofert właśnie na Mrantza.
 

Murinio_86

Member
Nawet nie pytaj co zrobił kolegi ojciec, postanowił oddać sprzęt bratankowi jako prezent świąteczny:x. no i szukam dalej czegoś fajnego. Na tego roksana byłem zdecydowany wydać te 2 tyś, a teraz szukam czegoś dobrego używanego. Szukam jakiegoś wzmaka plus cd bo i tak będę musiał z czegoś słuchać muzyki.
Tak z drugiej beczki jak w cd jest port usb to odczytuję np. flac z patyka?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda bo to fajny wzmacniacz. PM 5003 to nie ta liga niestety. Co do usb to nie pomogę. Trzeba przejrzeć specyfikację jakie formaty czyta.
 

Murinio_86

Member
No taki byłem zły, że szok, próbowałem zagadać że to zawsze jakaś kasa dodatkowa, ale gość dość zamożny więć nie sprzedał dego:( Nie wiem właśnie w co uderzyć żeby ładnie się zgrało z Dali, na forum widzę kilka połączeń z Marantz i chyba tu będę szukał tylko jakiś starczy model żeby dać radę finansowo. Z ampli jest ta muzyka ok w pure direct z flac ale czegoś mi brak.
 

werf

Active member
Bez reklam
A propos w tym tygodniu dzięki forumowemu koledze Eddielublin miałem okazje zaprzyjaźnić się z Hegelkiem HD25
Dac który robi różnice
 

Attachments

  • FullSizeRender (4).jpg
    FullSizeRender (4).jpg
    42,2 KB · Wyś: 326

eddielublin

New member
A propos w tym tygodniu dzięki forumowemu koledze Eddielublin miałem okazje zaprzyjaźnić się z Hegelkiem HD25
Dac który robi różnice
i to jest właściwa droga: pliki=>dac=>wzmacniacz stereo=>para kolumn :)
Podniósł tak a propo walory dźwiękowe Roksana? Moim zdaniem (subiektywnym) są dwie istotne cechy tego dac-a : detaliczność i scena...
ale, żeby nie mieszać w wątku dac-ami trzeba założyć nowy dotyczący tego elementu, który staje się coraz bardziej istotną częścią zestawu stereo...
 

werf

Active member
Bez reklam
i to jest właściwa droga: pliki=>dac=>wzmacniacz stereo=>para kolumn :)
Podniósł tak a propo walory dźwiękowe Roksana? Moim zdaniem (subiektywnym) są dwie istotne cechy tego dac-a : detaliczność i scena...
ale, żeby nie mieszać w wątku dac-ami trzeba założyć nowy dotyczący tego elementu, który staje się coraz bardziej istotną częścią zestawu stereo...

Roksan troszkę odmieniony przybyło szczegółów,wybrzmień,smaczków .Generalnie fajna sprawa warta przemyślenia
Jestem ciekaw jak wypadło by porównanie z Oppo 105,który u mnie zminimalizował by ilość skrzyneczek
 
Ostatnia edycja:
Do góry