Używany projektor do 800zł

alcantarra

New member
Witajcie ;)
Potrzebuję małej porady. Szukam możliwie najlepszego projektora do 800zł. Oczywiście chodzi o projektor używany z aukcji. Zdaje sobie sprawę, że dla większości z Was za te pieniądze szkoda zachodu, mi jedynie chodzi o to aby kupić MOŻLIWIE JAK NAJLEPSZY za te pieniądze. Będzie on w pomieszczeniu, w którym jest ciemno, odległość głowy od ściany to ok 2,5metra, ma służyć do oglądania kablówki ( przez dekoder ) oraz podłączany do laptopa ( jedyna opcja to chyba przez HDMI? jeśli tak to jakieś przejściówki?). Nie oczekuje żadnych full HD, jednak dobrze żeby nie było pikselozy.

Jestem laikiem, moja przygoda z projektorami dopiero się rozpoczyna, dlatego proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Wiem z czym wiąże się kupowanie na aukcjach na allegro, jednak jeśli ten projektor posłuży mi chociaż rok to będę bardzo zadowolony.
P.S Znalazłem taki za połowe mojego budżetu i wydaje mi się, że byłby zadowalający? Czy są jednak jakieś haczyki dot. tego projektora?
[Nie moge wstawic linka, podaję opis z allegro] Infocus LP530 - " używany projektor Infocus LP530 wraz z okablowaniem dobrej jakości (Kabel zasilający,Kabel HDMI-DVI Z Odpowiednią przejściówką M1-DA na DVI . Projektor 2000 ANSI , Rozdzielczość natywna 1024x768 a maksymalna 1280 X 1024 . Projektor świetnie radzi sobie przy odtwarzaniu treści HD z komputera (Filmy,gry) lampa wytrzymuje ok 2000h - Obecna ma przepracowane 700h . Cena to 399 zł + koszty przesyłki 25zł"

Z góry dziękuje. Pozdrawiam. Patryk
 
Do góry