Używane kolumny podstawkowe z basem do 300zł?

miethod

Member
Szukam dla szwagra kolumn podstawkowych, wzmak to Kruger&Matz A50, pokój w bloku kilkanaście metrów, lubi disco i te klimaty. Miejsca mało więc w grę wchodzą tylko podstawki. Muszą też wyglądać w miarę nowocześnie, także vintage i retro 30 letnie raczej odpada. Czy są na rynku wtórnym jakieś ciekawe modele w tej cenie rocznik 2000+?
 

miethod

Member
Trochę poza budżetem, szwagier przechodzi z mikro wieży (więc cudów raczej nie oczekuje), ale może coś max do 400zł? Bas nie musi być nie wiadomo jaki, ale fajnie żeby był jakikolwiek :)
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Za taka kase to raczej nie znajdzie.
Chyb ze chcesz to moze u mnie ktos ma glosniczki na sprzedaz, fakt wolnostojace ale malutkie w 400 bys sie zmiescil
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Czy są na rynku wtórnym jakieś ciekawe modele w tej cenie rocznik 2000+?

Owszem ,poszukaj kolumn Quadral to Niemiecka uznana marka i tzw "Niemiecka szkoła brzmienia" będzie bardzo dobry bas i dynamika ,dodatkowa korzyść to taka że kolumny tego producenta mają wysoką skuteczność co przy tym wzmacniaczu jest bardzo korzystne
 

miethod

Member
Pasmo przenoszenia - 75 Hz - 20 kHz? tam chyba basu nie znajdę za dużo

Owszem ,poszukaj kolumn Quadral to Niemiecka uznana marka i tzw "Niemiecka szkoła brzmienia" będzie bardzo dobry bas i dynamika ,dodatkowa korzyść to taka że kolumny tego producenta mają wysoką skuteczność co przy tym wzmacniaczu jest bardzo korzystne

przeglądałem trochę ofert Quadrali ale przyjrze im się raz jeszcze, dzięki
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jedyny sposob w tym budzecie to szukac okazji i niechcianego sprzetu na aukcjach z uzywanym sprzetem. Czesto mozno wyrwac cos za smieszne pieniadze.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry