Uwaga!! Net TV jest silnie niedopracowane w Philipsach

Koczkodane

New member
W telewizorach Philips usluga Net TV oraz przegladanie PC jest bardzo silnie niedopracowana. Wystepuja zawieszenia telewizora, wchodzi rozowy lub zielony kolor na obraz, przestaje byc wyswietlana klawiatura ekranowa a po wyjsciu z Net TV nie sa wyswietlane funkcje na ekranie. Wystepuje do bardzo czesto.
 

accu

New member
Bez reklam
W telewizorach Philips usluga Net TV oraz przegladanie PC jest bardzo silnie niedopracowana. Wystepuja zawieszenia telewizora, wchodzi rozowy lub zielony kolor na obraz, przestaje byc wyswietlana klawiatura ekranowa a po wyjsciu z Net TV nie sa wyswietlane funkcje na ekranie. Wystepuje do bardzo czesto.

Witam.

Ojej , trochę "przesadziłeś" z tą opinią.

Pozdrawiam , :)
accu


:kom:
 

asd321

New member
Też jestem nie za bardzo zadowolony,
Smuci mnie też, ze właśnie na targach, philips zaprezentował telewizory z androidem, a oznacza to chyba, że własnego systemu nie będą już raczej rozwijać.....
Ale w końcu to telewizor.... A nie laptok ;)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

RASKO

New member
W telewizorach Philips usluga Net TV oraz przegladanie PC jest bardzo silnie niedopracowana. Wystepuja zawieszenia telewizora, wchodzi rozowy lub zielony kolor na obraz, przestaje byc wyswietlana klawiatura ekranowa a po wyjsciu z Net TV nie sa wyswietlane funkcje na ekranie. Wystepuje do bardzo czesto.

Eee tam ...
U mnie wszystko hula jak należy.
W 42PFL7665 mam przeglądanie całej sieci (oczywiście flash nie chodzi) i nic się nie zawiesza. 8)
Może trafił Ci się jakiś trefny egzemplarz?
 

kriswas

Member
Bez reklam
W telewizorach Philips usluga Net TV oraz przegladanie PC jest bardzo silnie niedopracowana. Wystepuja zawieszenia telewizora, wchodzi rozowy lub zielony kolor na obraz, przestaje byc wyswietlana klawiatura ekranowa a po wyjsciu z Net TV nie sa wyswietlane funkcje na ekranie. Wystepuje do bardzo czesto.

Zastanów się co i jak piszesz, kolego. Tak jak powyżej wypowiadający się, funkcję Net TV traktuję jako dodatek, który o dziwo spisuje się zdecydowanie lepiej niż podobne gadżety w innych markach /np. Panasonic czy Samsung/. Jeżeli coś dzieje się nie tak, to raczej serwis pomoże, a nie panikowanie na forum.:mrgreen:
 
Do góry