USB w 32PF9731/10

kombinator

New member
Witam,
opisze moje doswiadczenia z portem USB w 32PF9731, przetestowale ponad 100 filmow w chyba wszystkich mozliwych formatach ;avi,divx,xivid,vcd,svcd,mvcd,rsvcd,mpeg1,mpeg2,mpeg4,DVDrip.....
DVD jako orginalne nie sa odtwarzane(tylko menu startowa co i tak nic nie daje), pozostale formaty sa odtwarzanw w 70%(najwiecej DVDrip ponad 90% ale znalazlo sie kilka,ktore nie poszly(mialem z kazdego formatu po kilkanascie i nie ma znaczenia czy sa schowane w folderach poprostu folder znajduje sie miedzy filmami otwieramu folder i filmy sa wsrodku)).Najwiecej problemu bylo ze starszymi filmami(chodzi mi ote, ktore byly przerobione juz dawno, z nowszymi jest mniej problemow).Jako ciekawostke moge dodac,ze mialem jeden z najnowszych obecnie filmow w formacie xivid w 2 czesciach "a" i "b" porownujac je byly takie same ,ale czesc "a" obejzalem przez USB na TV a druga na kompie. W zaden sposob TV nie mogl go odtworzyc (plik bez wsparcia) wiec nie ma reguly, obojetnie czy nasz nosnik jest w FAT czy FAT32 (osobiscie mam w FAT32 ze wzgledu na mozliwosc wiekszego dysku max. 32,768 GB (FAT max. 4,096 GB)).Nosnikiem moga byc rozne pendrive,zewnetrzne dyski twarde jak rowniesz karty pamieci.
Przez podlaczony do LCDka czytnik kart pamieci (ten, ktory ja mialem byl 19 w 1, odladalem z SD i MicroDrive).
Przydatne sa przyciski na dole pilota mozna nimi sterowac filmem (przewijac (niestety tylko z jedna prendkoscia),pausa,play,stop) za minus brak mozliwosci zmieniania formatu obrazu (jak w przypadku normalnego sygnaluTV) moze to czasami spowodowac dyskonfort w ogladaniu oraz to, ze na liscie przy wiekszej ilosci filmow nie paska do przesuwania lub numerasji wiec nie wiadomo ile ich jest.
Rownierz z podlaczonej kamery mozna ogladac zdjecia i nagrania video(oczywiscie jezeli format na to pozwoli) ciekawostka jest ,ze w przypadku posiadania przez kamere 2 nosnikow zapisu to TV rozpozna i wyswietli jako 2 porty USB (pozniej sa nasze zakladki zdjecia,muzyka,filmy).
Podsumowujac USB dziala bardzo dobrze , ale nie zastapi odtwarzacza DVD przynajmniej jak narazie, mozna tylko czekac z niecierpliwoscia na kolejne updat-y

pozdrawiam
kombinator

ps. nie pisalem o LCD i obrazie, ze jest super bo to zrobili juz inni i jest rzecza oczywista
 

viValdi

New member
Bez reklam
Connected Planet

Czy może wiesz skąd ściągnąć instrukcję Connected Planet która podobno dołączana jest do tego telewizora?
 
Do góry