[UPC] Zobowiązanie na Canal+ dłuższe niż na TV/Net

vidocq-hdtv

New member
Witam Szanownych Forumowiczów,


Jestem abonentem UPC, gdzie okres zobowiązania na TV + Internet kończy mi się w sierpniu 2021.
Jednocześnie mam okres zobowiązania na Canal+ do stycznia 2022.
W związku z powyższym, czy nie przedłużając umowy na TV/Net będę musiał płacić dodatkowo karę za Canal+? Niby dlaczego? Zobowiązanie mam na Canal+ i chcę go wypełnić. Nie chcę jedynie przedłużać umowy na usługi podstawowe, na które zresztą kończy mi się zobowiązanie.
Zostawią mi dekoder na czas trwania zobowiązania na Canal+?



Ktoś był w podobnej sytuacji? Może coś podpowiedzieć?


Pozdrawiam
Vidocq
 
Po końcu okresu "umownego" przechodzisz w tak zwaną umowę na czas nieokreślony. Cena nie powinna się zmienić zachowując wszystkie dotychczasowe usługi. Jak skończy Ci się okres na Canal plus i chcesz zrezygnować z usługi to wypowiedzenie 1 miesiąc rozliczeniowy .
 

vidocq-hdtv

New member
Po końcu okresu "umownego" przechodzisz w tak zwaną umowę na czas nieokreślony. Cena nie powinna się zmienić zachowując wszystkie dotychczasowe usługi. Jak skończy Ci się okres na Canal plus i chcesz zrezygnować z usługi to wypowiedzenie 1 miesiąc rozliczeniowy .


Dzięki za odpowiedź!


Problem w tym, że chciałbym zakończyć współpracę z UPC. Zgapiłem się, podpisując umowę na usługę dodatkową Canal+ na 12mcy, co przekracza o pół roku Zobowiązanie na usługi standardowe :(


Reasumując, przez podpisanie umowy na Canal+ na 12mcy stałem się "bezwolnym niewolnikiem" pozostałych usług podstawowych na ten czas? Znaczy tylko TV. Za Net mogę im chyba podziękować, ale to pewnie pociągnie za sobą podwyżkę za pakiet TV.
Dobrze rozumuję?


Pozdrawiam
Vidocq
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem nie powinno być zadnego problemu z wypowiedzeniem usług dla których okres umowny uległ zakończeniu, chyba że warunki umowne przy podpisywaniu umowy na C+ stanowią inaczej i przedłużyły też okres trwania umowy dla pozostałych usług w co wątpię (musiałbyś to sprawdzić w umowie). Generalnie powinieneś móc bez problemu zrezygnować za usługi dla których okres umowny dobiegł końca i pozostać tylko i wyłącznie z pakietem który jeszcze na Tobie wisi i ponosić za niego opłaty umowne do końca trwania tej umowy. W formularzu rezygnacji z usług w 'moim UPC' sam wybierasz pojedyncze pakiety które posiadasz i z których chcesz zrezygnować.
 
Do góry