[UPC] nowy dekoder, ankieta, testy

tomeelee

New member
Hej!

Zadzwonił do mnie wczoraj pan z Milward Brown z ramienia UPC z ankietą dostyczącą testów nowego dekodera. A że mówił szybko to nie wszystko zapamiętałem i mogę coś namieszać. Konkretnie chodziło mu o ustalenie czy ja jako abonent UPC nadaję się do testów.

Oto co zapamiętałem:
- darmowa instalacja u klienta nowego dekodera HD z możliwością nagrywania kilku kanałów naraz i z nowymi funkcjonalnościami (?),
- testowanie urządzenia przez kilka miesięcy (nie zapamiętałem ile) i mailowe odpowiedzi na ankiety dotyczące nowego sprzętu,
- bonus: internet zwiększony do 120 Mb/s,
- bonus: nielimitowane rozmowy przez telefon stacjonarny,
- bonus: Canal+ HD pakiet za free,
- bonus: udział w losowaniu atrakcyjnych nagród (tablety, coś tam jeszcze)
- niezmienny abonament przez cały okres testów (mój aktualny to 30Mbit/s + Max Extra HD z nagrywarką + telefon + HBO Premium HD - więc jestem dla nich $ dobrym klientem:krol:)

Nie dopytałem czy zabierają stary dekoder, pan powiedział, że na wszystkie pytania odpowie monter sprzętu. No i się zaczęło, pierwsze pytanie: "Czy ktoś z domowników pracuje w branży reklamowej?" i tu poległem bo niestety w swojej uczciwości odpowiedziałem, że ja pracuję w branży filmowo-telewizyjnej (montażysta) i niestety pan powieział "sorry", branże pokrewne, ankieta się kończy, podziękował i się rozłączył. :hihi::shock:
W związku z tym pytanie czy ktoś coś już słyszał, ktoś coś wie w temacie? Czy może to są testy Horizon-MediaBox? Holendrzy z UPC już go mają.

pzdr. T
 
Ostatnia edycja:
Do góry