Uniwersalny tv 55"-65" do 3500

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz specjalne oferty dla niebieskich członków forum i to z pakietem i promocjami dodatkowymi.
 

Przemo8526

New member
Witam
Który z tych telewizorów jest warty uwagi?
LG LED 65NANO793NE
SAMSUNG LED UE65TU8502
SAMSUNG LED UE65TU8002K
Aktualnie są na nie promocje w ME 50za500
lub co ewentualnie wybrać 60-65" do 3200zł
 

plewcio

New member
Jak jest ze zwrotem takich tv ??

kupiłem na próbę 65 Hisense a7500f i nie jestem do końca zadowolony z niego.
Po pierwsze denerwuje mnie uniformity/dirty screen effect w tv
Nie wiem czy teraz każdy tv to ma, ale w poczciwym LG lm860v tego nie widziałem. A tutaj pierwsza scena w której występowała ruchoma szarość i od razu.
Obiecałem sobie, że nie będę zwracać uwagi na takie rzeczy i nie zrobię testów. ( kupiłem tani tv jak na 65 cali ) Ale po prostu nie dało się.
Druga sprawa. tv po promocji nocnej kosztował 2599zł ( plus te raty dziwne ), ale normalnie niby kosztuje 3300zł
No i jak za tą cenę to wymagał bym czegoś więcej, a mam wrażenie, że dostałem upłynniacz który trzeba wyłączyć, bo robi takie artefakty, że to bajka, system szybki ale ubogi ( aby zablokować reklamy od razu trzeba stawiać pi hole )
Opcji kalibracji to on ma tam bez liku, ale dziwnie działają, przestawiam jedną kreskę i nagle obraz traci połowę detali. W drugiej opcji ten sam efekt się kalibruje, ale jakby w mniejszej skali.
Jutro albo we wtorek będę mieć kalibrator wypożyczony to sprawdzę czy coś z tym się da zrobić. Jak nie to chciałbym go zwrócić.

Nie miałeś problemów z tymi zwrotami ??
Tv można odnieść do sklepu czy trzeba wysyłać ??
W banku trzeba to zgłaszać czy zgłasza to sklep ??
Nie miałeś problemu aby dostać później znowu raty ?



Uważaj z tym zamawianiem przez net i sprawdzaniem, bo mnie dziś dotarł chyba już trzynasty telewizor :D

Masz promocje ratalne z dwoma ratami gratis. Kupujesz, spłacają za Ciebie dwie raty a później możesz nawet jednorazowo spłacić pozostałą kwotę. Oczywiście 0%.
Ja tak właśnie kupiłem xh90 za 3550zł z 3800zł. Inne TV też są w tej promocji, także budżet można podnieść o te 200-300zł ;)
 
Do góry