UE65RU7172 polecacie?

fantomek

New member
Nie jestem maniakiem nie wiadomo czego bo nie mam czasu na oglądanie TV 5h dziennie. Poprostu doszedłem do wniosku że można zmienić tv. Obecni mam starego 15let. Philipsa 42" z dekoderem zew. i chodzi)) też nie jest to kwestia kasy bo mógłbym kupić nawet za 6tpln ale nie ma sensu przy moich potrzebach. Dlatego pytal m o budżetowego najlepszego stosunek ceny do parametrów.
 

tranzystor82

New member
To najlepszy jest Oled 65"
Ale za 6 tyś masz 65XH9096 .


Pytanie brzmi czy to się opłaca na dłuższa metę moim zdaniem nie patrząc obecnie na model ue50mu6172 model na równi z obecnym TU oczywiście pomijając matryce tylko 8 bit

Do czego zmierzam ani do tego ze po dwóch latach te telewizory są już bez wsparcia niektóre z błędów w dalszym ciągu nie zostały wyeliminowane
Obecna jakość QC pozostawia wiele do życzenia i przede wszystkim po zakupie nie mamy tak zwanego wow ....
Dlatego obecnie najlepiej celować w średnia Półkę i weryfikować potrzebne nam funkcje
Podobne zjawisko mamy obecnie z telefonami .... wręcz co tydzień cis nowego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

fantomek

New member
Dlatego w pełni zgadzam się z przedmówca iż poco wydawać 6 tys. Przy moich potrzebach jeśli wszystko się zmienia szybko a ja nie jestem telemaniakiem? Nie lepiej wydać 3 tpln i drugie tyle wydatkować na coś innego. Nie rozumiem pytania jaki masz budżet? Poco i do czego te pytanie? Chyba najważniejsze pytanie to potrzeby. Bo ktoś może mieć kasę lecz nie ma takich wymagań aby jechać po bandzie. Nie jest tak?
 
Do góry