Ue48h6400

koper000

New member
Witam - Chciałem kupić taki model i mam pytanie czy obsługuje on Flasha tak żebym mógł oglądać reklamy na stronkach czy mecze piłkarskie na sportlemon.tv - Dzięki za pomoc!
 

koper000

New member
Dzięki wielkie! A mam pytanie czy można złapać wirusa na Telewizor? Na przykład ze stronki podejrzanej? Ale czy oglądałeś jakiś mecz z tej stronki czy tylko ją załadowałeś?
 

radier

Member
Bez reklam
Jak masz kupę za 80 zł a nie router to mogą być problemy.

Do OIY&*(YPHG*I&RT(Y używaj dedykowanego wątku o tym modelu.
 

Rafal7

Banned
Pewnie że działa dobrze, mi wychacza tv 30 mega po wifi.Laptop prawie 50, a internet mam 60 , po kablu na laptopie mam pełną prędkość.
 

koper000

New member
Nie rozumie jak uciągnie? A czy będzie zwolniony net w telewizorze jeśli będzie chodził na przykład główny komp, inny telewizor i laptop - i wszystkie te urządzenia będą korzystac z neta pytam teoretycznie gdyż taka sytuacja raczej nie będzie mieć miejsca.
 

Rafal7

Banned
A co to ma znaczyć? Przeczytaj ile u mnie jest i z ilu.
Jak nie będziesz na komputerze nic ściągał w danej chwili to nic sie nie będzie dziale.
 

Rafal7

Banned
Tylko ciekawe kto ma w dzisiejszych czasach tak lipny internet żeby go zamulić Youtuba-m, i nie ważne jaka jakość, oczywiście chodzi mi o internet z kabla.
Bardzo ważna jest też prędkość wysyłania do komfortowego korzystania z internetu, ale myśle że tu też nie będą małe prędkości.
 
Do góry