Ue46d8000

marynarz1980

New member
Witam.Posiadam w/w telewizor i chcialem odbierac dzwiek w tv w mojej wierzy.Programy sa odbierane z naziemnej telewizji cyfrowej.Poradzcie mi prosze co mam zrobic aby syszec dzwiek w glosnikach wierzy. Podlaczylem kabel optyczny do tv oraz wierzy.W menu zmienilem dzwiek na glosniki zewn.I nic.cisza kompletna.Ale juz przy ogladaniu filmy z cd lub dvd z wierzy glos jest ok.(podlaczone wejscie scart).Ratunkuuuuuuuuuu
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam.Posiadam w/w telewizor i chcialem odbierac dzwiek w tv w mojej wierzy.Programy sa odbierane z naziemnej telewizji cyfrowej.Poradzcie mi prosze co mam zrobic aby syszec dzwiek w glosnikach wierzy. Podlaczylem kabel optyczny do tv oraz wierzy.W menu zmienilem dzwiek na glosniki zewn.I nic.cisza kompletna.Ale juz przy ogladaniu filmy z cd lub dvd z wierzy glos jest ok.(podlaczone wejscie scart).Ratunkuuuuuuuuuu

Wierzę że Twoja wieża działa poprawnie.
Włącz coś z USB w TV i sprawdź czy Twoja wieŻa ma wejście czy wyjście optycznie
 

katharsis

New member
Witam

właśnie zakupiłem ten tv mam pytanko mam amplituner z wyjściami hdmi obraz z nki lub komputera odtworze na tv i dźwięk mam przez amplituner i teraz pytanie czy materiały z smart tv można jakość puścić przez amplituner np za pomocą hdmi? czy tylko w gre wchodzi kabel optyczny?
 

witusb24

New member
Witam

właśnie zakupiłem ten tv mam pytanko mam amplituner z wyjściami hdmi obraz z nki lub komputera odtworze na tv i dźwięk mam przez amplituner i teraz pytanie czy materiały z smart tv można jakość puścić przez amplituner np za pomocą hdmi? czy tylko w gre wchodzi kabel optyczny?
tez mam ten model i wszystkie urządzenia podłączone pod amplituner kablami hdmi a później z amplitunera jednym do tv.ale żeby tv filmy z usb i smart tv puszczał dźwięk na ampli to musiałem podłączyć tv z amplitunerem optykiem
 

The Mario

New member
Poleci po jednym hdmi ale pod dwoma warunkami:
1) ampli obsługuje ARC
2) kabel hdmi jest w wersji 1.4

Wtedy żadnej łaski nie robi, tylko "gra i buczy" :)

Aha - jeśli warunek 1 jest nie do spełnienia, a ktoś preferuje hdmi zamiast optyka, to wtedy łącząc hdmi2 w tv i dowolne wejście hdmi w ampli też dźwięk powinien usłyszeć. Nie rozwiazuje to problemu 2 kabli, ale zawsze hdmi to hdmi...

Wysłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk
 
Do góry