ue46d8000 limit dysku

maciej g

New member
witam kolegów

kupilem dysk twardy seagate 3 tb i niestety tv go nie widzi dopiero po obcieciu go ponizej 2tb telewizor go rozponaje. nie bardzo wiem co zrobic pol biedy by bylo jakby widzial dwie partycje jedna 2 tb i jedna 800gb ale niestety widzi tylko jedna. wyglada na to ze tv jest limitowany do 2 tb napisalem juz do samsunga ze powinni taka informacje podawać w manualu. bo na darmo wydałem kasę na dodatkowy tb którego i tak nie wykorzystam. trochę obciach dla samsunga ze tv za ponad 7500 koła nie widzi 3 tb. może ktoś z was już się z tym spotkał i znalazł jakieś rozwiązanie

z góry dzięki
 

cacumen

Member
Bez reklam
witam kolegów

kupilem dysk twardy seagate 3 tb i niestety tv go nie widzi dopiero po obcieciu go ponizej 2tb telewizor go rozponaje. nie bardzo wiem co zrobic pol biedy by bylo jakby widzial dwie partycje jedna 2 tb i jedna 800gb ale niestety widzi tylko jedna. wyglada na to ze tv jest limitowany do 2 tb napisalem juz do samsunga ze powinni taka informacje podawać w manualu. bo na darmo wydałem kasę na dodatkowy tb którego i tak nie wykorzystam. trochę obciach dla samsunga ze tv za ponad 7500 koła nie widzi 3 tb. może ktoś z was już się z tym spotkał i znalazł jakieś rozwiązanie

z góry dzięki


Jeżeli tak ..to podziel na partycje po 1,5 Gb ..i po kłopocie..
 

mlx

New member
i napisz do samsunga co proponują skoro nie napisali informacji o braku wsparcia 3tb hdd - zobaczymy co ciekawego odpiszą
 

maciej g

New member
i napisz do samsunga co proponują skoro nie napisali informacji o braku wsparcia 3tb hdd - zobaczymy co ciekawego odpiszą
samsung odpisał :

I am sorry to hear that you have had this experience with your Samsung TV and I apologise for any inconvenience this may have caused you. I will forward this issue on to our development team so that it can either be rectified or noted in new products.

czyli ogolnie maje mnie w d...
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
czyli teoretycznie dysk 2TB powinien isc normalnie?
Bo akurat chce kupic 1,5 lub 2 TB, ale 2.5" i na dodatek do ue40e8000, czy ktos testowal na nim takie wielkosci?
 
Do góry