ue46d6750 - przeglądarka w TV

hubertusg

New member
witam
Jak działa u Was internet w TV? u mnie jest delikatnie mówiąc masakra. Przeglądarka się strasznie muli. Wczytywanie stron działa bardzo długo. Mam podłączony do tv internet 20Mb więc niemało. Wiem, że ta przeglądarka to nie np firefox na kompie ale czasami chciałbym sprawdzić co tam w świecie ale włączają tą przeglądarkę odechciewa mi się dalszego surfowania po necie w TV.
Podam dla przykładu - serwis gazeta.pl od momentu włączenia strony do momentu załadowania w 100% to czas ok 25-30 sek.
wpisywanie adresu http (metodą tak jak smsa) doprowadza mnie czasami do szału.
Zresztą po wejściu w HUB (smart tv) czasami nie mogę od razu przeskakiwać pomiędzy aplikacjami. Czasami myśli kilka sekund przy przeskoczeniu do następnej.
Nie wiem czy to już taka przypadłość tego TV czy mój model jest felerny.
Prosiłbym Was o odpowiedź czy u Was też tak działa i jaki mniej więcej jest czas otwarcia np gazeta.pl.
Mam zamiar wezwać serwis do tego bo w sumie nie po to wywaliłem 4500 tys za tv z internetem zeby się wkurzać na ten oto internet w TV.
Dodam, że jestem po resecie tv (15 sek EXIT).
 

DaRcO

Banned
Niestety obecnie na każdym tv przeglądarka internetowa działa tak nędznie jak opisujesz. W tegorocznych modelach może ciut szybciej, ale niewiele.
W porównaniu do komputera, czy smartfona to czarna rozpacz.

Tylko czemu swojego posta piszesz w dziale 3D a nie w sekcji do takich zapytań przeznaczonych...
 

entuzjasta78

New member
jak masz podłączony internet do telewizora kabel czy wifi ? jak bezprzewodowo to jaki masz zasięg sieci? ja miałem podobny problem i okazało się że słaby był sygnał sieci. mam łacze 4 mb i surfowanie po internecie nie robi mi żadnych problemów:) aaa mój model model es6900.
 

hubertusg

New member
mam wifi - router jest metr od tv , sygnał w tv 100%.
ostatnio zaktualizowałem oprogramowanie na najnowsze (zawsze mam najnowsze ze strony samsunga) i jest lepiej, choć do prędkości na laptopie nie ma nawet co porównywać.
 
Do góry