UE40F6400 problem z aktualizacją przez internet i Anynet +

fridoom

New member
Witam mam problem z aktualizacją przez internet na stronie samsung jest juz wersja 1114.1 a aktualnie posiadam 1111.0 po wejściu menu > pomoc techniczna > aktualizacja oprogramowania > aktualizuj teraz telewizor powiadamia mnie ,ze obecnie nie ma nowszej wersji to jest jeden problem.
Drugi problem jest taki ze ściągnąłem sobie najnowsze oprogramowanie i zainstalowałem przez USB odpalam PS3 a telewizor mi nie zmienia wejście na którym jest podłączona czarnulka wchodzę w tools> Anynet + odśwież i tu was zaskoczę telewizor mi znalazł jakiś player zamiast PS3. I tu mam pytanie co jest nie tak ?

No nic chyba będzie trzeba dzwonić na serwis bo ja żadnego innego rozwiązania nie widzę
dzięki i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Aktualizacja przez neta nigdy nie nadąża za aktualizacją przez www.
Zawsze pojawia się później lub dana wersja w ogóle jest pomijana online...

Co do anynet + sprawdź czy po stronie ps3 jest OK lub spróbuj przepiąć kabel pod inne hdmi i pytanie na koniec czy to że wykrywa jako player coś zmienia?
Nie odpala się TV po naciśnięciu ps na padzie jak wszystko jest na off?
 

fridoom

New member
próbowałem sie połączyć z tym plyerem ale wyskakuje mi komunikat urządzenie anynet nie jest podłączone sprawdź i spróbuj ponownie. Próba zmiany wejścia też spełza na niczym ( to samo widzi )

pytanie na koniec czy to że wykrywa jako player coś zmienia?


no nie reaguje nic włączam czarnulkę i zero efektu nawet nie zapiszczy:)
aaaa... bym zapomniał przywracałem ustawienia w PS3 i też nic nie dało

nawet jak dzwoniłem do serwisu to nawet nie mogli się połączyć z TV niby pin generował ale po piątym razie stwierdzili że potrzebna jest pomoc serwisanta, ale miałem nadzieje ,ze rozwikłam tą zagadkę
Jak byś coś wymyślił to dawaj znać pozdro
 
Ostatnia edycja:

electro69

New member
Witam mam problem z aktualizacją przez internet na stronie samsung jest juz wersja 1114.1 a aktualnie posiadam 1111.0 po wejściu menu > pomoc techniczna > aktualizacja oprogramowania > aktualizuj teraz telewizor powiadamia mnie ,ze obecnie nie ma nowszej wersji to jest jeden problem
Na moim modelu F6500 mam to samo też wersje oprogramowania 1111 i nie "widzi" nowej ... na drugim Samsungu F6320 jest za to wersja oprogramowania 1112 (od nowości) przy próbie aktualizacji wyskakuje komunikat jakiegoś błędu w połączeniu z serwerem.
Pozdrawiam
 

lestek

New member
hej u mnie po podłączeniu Denona x2000 nie widzi go Anynet + a starszego Denona avr 2312 widzi normalnie dziś jak przyjde spróbuje zaktualizować TV i zobaczymy
 

mariocieszyn

New member
Drugi problem jest taki ze ściągnąłem sobie najnowsze oprogramowanie i zainstalowałem przez USB odpalam PS3 a telewizor mi nie zmienia wejście na którym jest podłączona czarnulka wchodzę w tools> Anynet + odśwież i tu was zaskoczę telewizor mi znalazł jakiś player zamiast PS3. I tu mam pytanie co jest nie tak ?


Witam wszystkich.
Miałem podobnie ale uporałem się z problemem dzięki infolinii SAMSUNGA (pan Jakub Filisek Filipek jakoś tak, wielki szacun bo nigdy bym na to nie wpadł)
Rozwiązanie jest banalne trzeba przywrócić ustawienia fabryczne ale przed resetem WYŁĄCZYĆ WSZYSTKIE KABLE OD TV NIC NIE MOŻE ZOSTAĆ WŁĄCZONE poza zasilaniem oczywiście ;)
(pozostawienie podpiętego pod tv kabla a odpięcie sprzętu z drugiej strony np. konsoli nie pomoże)
Gdy odłączymy wszystkie kable resetuje się nie tylko oprogramowanie tv ale i płyta główna (czy jakoś tak)
Po tym zabiegu wszystko działa jak trzeba.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że ta wiedza przyda się innym.
 
Do góry