UE40ES8000 a współpraca z Smart View 2.0 i kilka pytani ?

djcoco

New member
Jak w temacie posiadam telewizor UE40ES8000 i chciałem sie dowiedzieć czy współpracuje z nim program Smart View 2.0 by on mi ułatwił wiele czynności z obsługą TV.

Może ktoś zna jakiś program który by ułatwiał sterowanie TV za pomocą laptopa a mianowicie chodzi o wprowadzanie adresów stron www, używanie touchpada lub myszki, ogólne sterowanie TV.

Czy macie też problemy z TVN Player jak go uruchamiam dochodzę do wyboru danego filmu/programu włączam żeby sie odtwarzał zawiesza całkowicie się.
 

armmaster

New member
Jak w temacie posiadam telewizor UE40ES8000 i chciałem sie dowiedzieć czy współpracuje z nim program Smart View 2.0 by on mi ułatwił wiele czynności z obsługą TV.

raczej nie (są zamienniki) pytanie jeszcze z jakiego urządzenia chcesz sterować? czyli podaj model smartfona lub tableta, który posiadasz :)

Może ktoś zna jakiś program który by ułatwiał sterowanie TV za pomocą laptopa a mianowicie chodzi o wprowadzanie adresów stron www, używanie touchpada lub myszki, ogólne sterowanie TV.

sterowanie za pomocą laptopa? nie pójdzie
wprowadzenie adresów stron www, używanie touchpada lub myszki? podłączasz pod wejście USB w tv dowolną myszkę lub klawiaturę i gra :)

Czy macie też problemy z TVN Player jak go uruchamiam dochodzę do wyboru danego filmu/programu włączam żeby sie odtwarzał zawiesza całkowicie się.

wydaje mi się, że coś jest nie tak z obecną wersją i trzeba czekać na aktualizację
 
Do góry