uchwyty sufitowe do Monitor Audio MR1

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam

Nabyłem sobie zestaw Monitor Audio MR 5.0 (MR6+MRC+MR1) i potrzebuję MR1 podwiesić pod sufitem. Uchwyty powinny być z możliwością regulacji kąta nachylenia.
Doradzicie mi coś konkretnego, bo szukam w necie i nic fajnego nie mogę trafić. Niby prosta rzecz, uchwyt+rurka+mocowanie głośnika a jednak nie mogę trafić nic odpowiedniego :(

Dzięki
 

tewje

New member
i nikt nie chce pomóc :(

Widzę, że umiesz korzystać z google więc nie oczekuj, że ktoś poda Ci rozwiązanie na tacy... :roll: Na stronce sklepu, którego link podałeś wyżej są uchwyty B-Tech BT34. Są wykonane z metalu więc nie powinno się w nich nic wyginać. Obciążenie do 5kg (MR1 ważą 3,5kg, wiem bo sam zakupiłem taki zestaw ;-)). Mam ścienne uchwyty tej firmy. Są solidnie i bardzo starannie wykonane. Powinieneś być zadowolony.
 

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
Widzę, że umiesz korzystać z google więc nie oczekuj, że ktoś poda Ci rozwiązanie na tacy... :roll:

Uwielbiam takie odpowiedzi. Szczególnie po tym jak napisałem:
Doradzicie mi coś konkretnego, bo szukam w necie i nic fajnego nie mogę trafić. Niby prosta rzecz, uchwyt+rurka+mocowanie głośnika a jednak nie mogę trafić nic odpowiedniego
Tak więc informuję iż szukałem i to dużo, zarówno googlami jak i po sklepach branżowych, a zależało mi na opinii kogoś kto tym handluje bądź posiada coś takiego i mógłby mi doradzić.

Na stronce sklepu, którego link podałeś wyżej są uchwyty B-Tech BT34. Są wykonane z metalu więc nie powinno się w nich nic wyginać. Obciążenie do 5kg. Mam ścienne uchwyty tej firmy. Są solidnie i bardzo starannie wykonane. Powinieneś być zadowolony.

I wystarczyło napisać tylko te kilka powyższe zdań, a nie być uszczypliwym ;-)
Dzięki za pomoc i radę
 
Ostatnia edycja:

TomekL84

New member
Jeżeli MR'y posiadają z tyłu fabryczne gwinty to polecam oryginalne uchwyty Monitor Audio.
Nadają się do mocowania do ściany lub sufitu.
 

TomekL84

New member
A mógłbyś wstawić lineczkę do nich? Patrzę na stronę audiocenter.pl i nie widzę tam nic poza standami apexa.

Dzięki

Niestety nigdzie w PL nie znajdziesz informacji o tych uchwytach. Na szczęście da się je kupić:)
Z powodzeniem wieszam na nich BX1.

Poniżej link (dodaj z przodu www - inaczej nie mogę wstawić...) gdzie zobaczysz zmontowany uchwyt z krótkim prętem.
W zestawie jest też pręt w kształcie "L" do wieszania pod sufitem.

richersounds.com/product/speaker-stands-brackets/monitor-audio/masm/moni-audio-masm
 
Do góry