uchwyt ścienny/naścienny do s95b/90c

tdk76

Member
Szukam uchwytu do powieszenia na ścianie dla s95b/90c 55 cali z regulacją (zależy mi na obrocie w poziomie). Czy ktoś może ma powieszonego i może coś polecić bo rozważam montaż na ścianie (jej grubość około 7 cm beton - wielka płyta),, a zero doświadczenia w tym zakresie. Budżet 300 - 400 zł (ale jak będzie coś dobrego tańszego nie będę marudzić)
 
Ostatnia edycja:

tdk76

Member
tak, odstawienie od ściany i i ustawienie pod kątem (prawo, lewo). Regulacja w pionie czyli wyżej i niżej mnie nie nie interesuje, tak samo jak kąt nachylenia i najlepiej jakby mnie było (ale raczej jak jest regulacja to pełna). Jeszcze zastanawiam się nad zawieszeniem bez regulacji, ale żeby ty nie leżał blisko ściany i był dostęp do portów bez zdejmowania tv. To w praniu wyjdzie jak tv będzie (już jedzie)
 

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zerknij na Multibrackets MB317. Wspiera mocowanie VESA 400x300 jakie ma ten tv. Mam bliźniaczy model (MB266), który w zasadzie różni się częścią przykręcaną do tv. Mój ma bardziej płaską płytę, ale też brak regulacji w pionie i nie wszystkie standardy VESA wspiera. Niemniej jestem bardzo zadowolony, u mnie wisi ok 35 kilogramowy oled 77". Nic się nie ugina (a w poprzednim Maclean z oledem 65" widać było jak pracuje na połączeniach i się ugina wraz z odchyleniem dalej od ściany).

Uchwyt pozwala na jakieś ok 50cm odchylić tv, więc jest dostęp do złącz. Plus możesz go obrócić w którąś stronę tak jak potrzebujesz.
 

tdk76

Member
dzięki @mati_luk. Patrzyłem na mb371, ale wczoraj wpadł mi w oko ART AR-24. Dlatego też pytam na forum bo zgłębiam temat i szukam opinii ludzi, którzy montowali taki sprzęt bo w recenzje sklepowe do końca nie wierzę i wolę zapewnienia praktyków. s90c ma vesa 300x200 i ten mb371 mi się dość podoba i nie odstaje gigantycznie od ściany,
 

tdk76

Member
a jakiś bez regulacji żeby ty odstawał tak na 7-8 cm max? bo rozważam wszelkie opcje, mierzę i niedługo rozpakowuję w końcu tv
 
Do góry