Uchwyt Fiber Novelty

booster321

New member
Witam.
Co sądzicie o uchwytach firmy Fiber Novelty ?
Chcę kupić uchwyt Fiber Novelty, model: NB C2-T ze sklepu uchwytylcd.eu do Plazmy Samsunga PS43e450 tylko nie wiem czy jest on wart kupna. Miał ktoś do czynienia z tymi uchwytami ?
 

dlugas

New member
Tą firmę ze swojego linku mam po sąsiedzku w moim mieście, jadę macam i kupuję, te 20zł mnie nie zbawi, ale jeszcze się porozglądam
 

dlugas

New member
Jeszcze nie kupiłem, czasu brakuje na zawieszenie, więc mi też schodzi z samym zakupem

Mam drugi na oku, sklep praktycznie pod moim domem.

UCHWYT TV LCD PLASMA LED 32-60 CZARNY 6371 (2924183917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ktoś kojarzy tą firmę? MACLEAN BRACKETS?

czy brać ten z linka wyżej czyli UCHWYT WIESZAK PLAZMA LCD TV REGULOWANY 2lata gwar (2878058379) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?

Czy lepiej zamówić jakąś HAMĘ lub inny "markowy" wieszak w podobnej lekko większej cenie?


Kupię coś w tym tygodniu i jak powieszę dam znać jak poszło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dlugas

New member
Uchwyt kupiony, jak na chińczyka za 55zł bardzo dobrze wykonany, brak plastiku, metal malowany proszkowo, jedyne co to wbudowana poziomica dość sporo przekłamywała.
Wisi Tv na ścianie od kilku tygodni i jeszcze nie spadł, więc ja polecam.

Warto jednak mieć regulację góra dół.
 

byry007

New member
Posiadam w domu dwa TV jedne 55 cali 6500SS a drugi 40 C 530(Sypialnia)wydaje mi sie ze tu by sie przydał wieszak z regulacją kąt co byście mi polecili ?? w salonie mam gniazdko na 130 cm ale wystaje mi na 2,5-3 cm wiec wieszak slim nie bedzie pasować czy zmiana gniazdka i slim ?
 

Frog_PL

New member
Panowie i jak z opiniami o tej firmie ? Zastanawiam sie nad dwoma uchwytami do mojego przyszlego Panasonica 40DS630(~10KG) i mysle o :
P6 - Wysokiej jakości obrotowy uchwyt do telewizorów LCD, LED, Plazma 40" - 70" :: uchwytylcd.eu
lub
DF600 - Wysokiej jakości, obrotowy uchwyt do telewizorów LCD, LED 32" - 70" :: uchwytylcd.eu
no albo ten
http://www.uchwytylcd.eu/p1471,p5-w...hwyt-do-telewizorow-lcd-led-plazma-32-55.html

Tak wiem ze moglbym nizsze modele w sumie do tego TV wziasc ale chce zeby bylo solidnie....Tylko kurde wiekszosc parametrow ma podobne te dwa uchwyty... Ten P6 ma jakosc TUV...ciekawe czy to rzeczywiscie przeklada sie na jakas lepsza jakosc wykonania niz ten DF600...
 
Ostatnia edycja:
Do góry