Ubogie kino . Doradźcie

diabeleksts

New member
Witam .
Zacznę od tego iż chce stworzyć małe kino w pokoju lecz mocno ograniczają mnie fundusze. Można powiedzieć że bardzo mocno (500zl za używany). Z czasem na pewno ulepszę sprzęt ale to odległa przyszłość. Miałem wcześniej dwa projektory w technologii DLP i niestety efekt tęczy jest dla mnie mocno odczuwalny, wręcz nie potrafię oglądać takiej projekcji z tąd wybieram LCD. Wcześniej był projektor o rozdzielczości SVGA i wydawało mi się to mało w szczególności kiedy raz na czas podłączyłem Xboxa 360. Nie miałem styczności z XGA ale wyższa rozdzielczość mówi sama za siebie.
Do rzeczy. Na oku są trzy projektory.
- HITACHI ED-X10
- HITACHI MPJ1
- HITACHI ED-X8250
Mam nadzieję że ktoś doradzi coś z tego ewentualnie podrzuci inny model o cenie na moją kieszeń.
Proszę o nie pisanie abym odłożył jeszcze trochę pieniędzy ponieważ ta kwota i tak jest mocno odłożona. Obecnie filmy oglądam na tv lcd 23 cala i chce wreszcie coś większego.
Pozdrawiam serdecznie , Krzysiek.
 

blane27

New member
Witam,
z tego co widze nikt jeszcze Ci nie odpowiedział odnośnie Twego pytania. Ale większość napisze Ci byś dołożył do swoich możliwości i zakupił lub wylicytował coś HD Ready. Ja proponuje Ci coś takiego
Projektor BenQ W100 16:9 - super stan i obraz (1978265764) - Aukcje internetowe Allegro
Co prawda 200zł więcej ale na początek powinno Ci wystarczyć.
Sam miałem podobny problem i zakupiłem Benq PE5120 i jestem zadowolony i już zbieram na kolejny lepszy :)
 
Do góry